Nowy klasyk zrównoważonego designu od duńskiego Mater - Zobacz tutaj

25 kwietnia 2022
Nowy klasyk zrównoważonego designu od duńskiego Mater - Zobacz tutaj
Lepiej wygodnie przycupnąć – bo teraz z duńskiego Mater dochodzą ciekawe wieści. Wprowadzili na rynek szereg estetycznych, unikalnych i nie tylko dostojnych stołków barowych, które są zarówno wygodne do siedzenia, jak i cieszą oko. Unikalne stołki wysokie i niskie od Mater zostały zaprojektowane przez duet architektoniczny Space Copenhagen, a prosta konstrukcja z czystymi liniami w wysokiej i przyjaznej dla środowiska jakości niewątpliwie czyni go nowym duńskim klasykiem.

Mater jest pionierem w dziedzinie trwałego, zrównoważonego projektowania, co oznacza między innymi, że każdy materiał, którego używa Mater, jest hołdem dla powściągliwego sposobu myślenia.  Wychodząc od duńskiej tradycji projektowania, Mater dąży do zmiany sposobu, w jaki ludzie myślą o meblach wytwarzanych w sposób neutralny, aby zainspirować projektantów, architektów i konsumentów na całym świecie do zmiany ich toku myślenia.

Mater Stołek barowy


Mater to łaciński termin oznaczający "matkę", a ponieważ Mater stara się chronić "matkę Ziemię" dla przyszłych pokoleń, należy powiedzieć, że tworzy zgodnie ze swoimi poglądami. Mater chce dać przykład, jak tworzyć trwałe, piękne meble przy jednoczesnym zmniejszeniu odcisku na środowisku.

Trzeba powiedzieć, że po raz kolejny im się to udało dzięki tej niezwykle zjawiskowej serii stołków barowych. Krzesła są wykonane z aluminium pochodzącego z recyklingu lub z certyfikowanego przez FSC dębu z różnymi powierzchniami na bazie wody, gdzie są wyposażone w siedzisko z poliestru pochodzącego z recyklingu, biodegradowalnej kolorowej wełny tekstylnej w różnych odcieniach lub wykwintnej skóry. Te fenomenalne kombinacje materiałów nadają krzesłom ekskluzywny i ponadczasowy wygląd, który można wykorzystać zarówno w domu, jak i do użytku komercyjnego. Ponieważ są one również dostępne na różnych wysokościach, możesz również uzyskać dokładnie krzesło, które odpowiada Twoim potrzebom i wystrojowi, niezależnie od tego, czy jest to wyspa kuchenna, bar w piwnicy, salon czy korytarz, z pewnością będą w stanie zintegrować się z scenerią domu, zaspokoić Twoje potrzeby oraz podsycać zainteresowanie i budzić podziw wśród gości.

Połączenie opływowego wzornictwa, delikatnego, sferycznego języka projektowania, unikalnych materiałów i wykwintnego kunsztu oznacza, że niski / wysoki stołek nigdy nie wyjdzie z mody, a zatem może ozdobić Twój dom przez wiele pokoleń.

zobacz wszystkie te porywające krzesła od Mater tutaj