Unique nowy klasyk w naprawdę wyjątkowym odcieniu - Kup nowe dzieła Kizu Unique Marble tutaj

7 lutego 2022
Unique nowy klasyk w naprawdę wyjątkowym odcieniu - Kup nowe dzieła Kizu Unique Marble tutaj
Lampa Kizu stała się natychmiastowym klasykiem po jej wprowadzeniu. Projektantowi Larsowi Tornøe i duńskiej marce New Works udało się stworzyć coś nowego, a nigdy wcześniej nie widziany wyraz twarzy sprawił, że lampa stołowa stała się natychmiastowym hitem, gdy trafiła na półki sklepowe w 2015 roku. Dwa kontrastujące geometryczne kształty i wykwintny wybór materiału sprawiły, że Kizu wyróżnia się z tłumu nowych designerskich lamp - a jego popularność nieuchronnie zaowocowała rozszerzoną kolekcją o różne rozmiary i materiały.
Mistrz Lamp był jednym z pierwszych sprzedawców detalicznych, którzy dostrzegli klasyczny potencjał nowej lampy - i we współpracy z New Works z przyjemnością podnosimy kurtynę na ekskluzywną, nową wersję tej już ekskluzywnej lampy.
Nazywa się Kizu Small Unique Marble - i chociaż sylwetka jest taka sama jak zawsze, odcień materiału jest naprawdę unikatowy. Do tej pory Kizu było dostępne tylko z czarną, białą i szarą marmurową podstawą, ale Unique Marble wprowadza specjalną nową szarość. Lampa nadal używa białego marmuru, ale z niezwykle wieloma ¬żyłami.
Żyły w marmurze sprawiają, że lampa jest naprawdę wyjątkowa. Zapewniają również, że każda lampa stołowa Kizu jest osobliwa, a eleganckie żyły skrystalizowanych minerałów są tworzone przez ciśnienie przez miliony la, dzięki czemu materiał jest bardzo rzadki i pożądany. Naturalne piękno sprawia, że każda lampa jest zdumiewająca – a dzięki nowej specjalnej wersji Unique Marble masz również szanse zdobyć unikalną wersję już niesamowicie unikatowej lampy.
Kształt jest tym samym uwodzicielskim kształtem, który znamy i kochamy, a dwie kontrastujące figury geometryczne tworzą równowagę w sposób, który sprawia, że lampa jest szczególnym dodatkiem do wystroju. Miękkie półkule i naturalne materiały mają uspokajający efekt z ekscytującym dotykiem przekazanym przez akt zrównoważenia, jakim jest kształt lampy - a ten akt równoważenia jest scementowany w harmonijnej dynamice między kształtem lampy, materiałem i ekspresją.
Istnieje tylko 50 lamp Kizu Unique Marble, a limitowana edycja jest dostępna tylko w Mistrz Lamp.