Wyśmienity duński design – tutaj znajdziesz nowe lampy DL firmy Dyberg Larsen!

3 lutego 2022
Wyśmienity duński design – tutaj znajdziesz nowe lampy DL firmy Dyberg Larsen!
Oto wspaniały nowy produkt dla każdego, kto kocha proste, wyrafinowane i ponadczasowe wzornictwo! Duńska marka oświetleniowa, Dyberg Larsen, rozszerzyła swoją popularną kolekcję DL o nowa lampa stołowa i lampa wisząca z uroczego białego opalu z ciepłymi mosiężnymi detalami, tworzącymi wyjątkowy, elegancki kontrast, który nadaje lampom ekskluzywny i ekstrawagancki wygląd.
Dyberg Larsen słynie z minimalistycznych lamp inspirowanych skandynawskim designem, a dzięki czystym liniom i prostym, opływowym wzorom te nowe lampy nie są wyjątkiem. Dzięki tym nowym dodatkom Dyberg Larsen postanowił stworzyć lampy, które nie tylko oświetlają dom. Wnoszą też specyficzny nastrój i atmosferę.
Podobnie jak inne lampy z kolekcji DL, nowa lampa stołowa i lampa wisząca Dyberg Larsen posiadają wyróżniający się system wielu odcieni, który zapewnia nieoślepiający blask, jednocześnie tworząc rozproszone i komfortowe światło. To sprawia, że lampa wisząca Dyberg Larsen DL31 lub DL20 jest idealna do montażu nad stołami jadalnymi, stolikami kawowymi lub w kuchni. Połącz różne lampy, aby stworzyć osobisty wygląd i zoptymalizować światło, aby serce domu było zawsze przytulne.
Dzięki taktownej szerokości 20 cm lampa stołowa DL20 pasuje do większości miejsc w domu, niezależnie od tego, czy używasz jej jako przytulnej lampy w sypialni, zagęszczonego światła w biurze, czy wygodnej lampki do czytania w kąciku, gdzie wnosi fascynujące światło, ożywia wystrój i przyczynia się do fenomenalnej atmosfery. Te lampy Dyberg Larsen są uosobieniem prostego, klasycznego wzornictwa, które pasuje do każdego stylu wystroju, a dzięki swoim dekoracyjnym właściwościom, praktyczne źródło światła stanowi jednocześnie estetyczny dodatek do wystroju.
Tutaj znajdziesz całą kolekcję DL od Dyberg Larsen!