Udekoruj swój dom kultowym wzorem Diablo w odkrywczych i nowoczesnych kolorach!

16 maja 2022
Udekoruj swój dom kultowym wzorem Diablo w odkrywczych i nowoczesnych kolorach!
Znów rozdaje karty szwedzki diabeł! Belid dodał dwa nowe cudowne warianty kolorystyczne w kolorze Sand / Metallic Bronze i Black do swojej popularnej serii lamp Diablo. Nowe kombinacje kolorów są dostępne jako lampy wiszące, stołowe i podłogowe w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz uzyskać dokładnie taką lampę, która wpasuje do Twojego wystroju i Twoich potrzeb oświetleniowych. Połączenie stylowych kształtów, materiałów i nowych, ekskluzywnych kolorów serii sprawia, że lampy te szybko stają się obowiązkowym wyposażeniem wszystkich miłośników designu, gdzie lampy gwarantują przyciąganie wzroku w każdym pokoju, w którym się znajdują.

Kiedy produkcja rozpoczęła się w 1969 roku, Belid kładł ogromny nacisk na obróbkę metali, gdzie stale nowelizował i poszerzał swoją ofertę o nowe technologie i materiały, co oznacza również, że przez pięć dekad pozostają obecni i należą do faworytów Duńczyków. Jednym z projektów, który stał się ważną częścią projektowego DNA Belida, jest Diablo, który po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 2010 roku i odniósł natychmiastowy sukces. Seria została zaprojektowana przez Joakima Fihna, który od 2008 roku przekazuje tradycje Belid poprzez wysokogatunkowość, gustowne wykonanie i wysoką funkcjonalność. Zaowocowało to ponadczasową i stylową serią lamp, która pasuje do wszystkich stylów aranżacji wnętrz, od nowoczesnych po tradycyjne, gdzie udaje się stworzyć nastrojowe światło, które tworzy przytulną i komfortową atmosferę.

Nowe, luksusowe zestawienia kolorystyczne podkreślają elegancki i ponadczasowy wyraz lamp, co czyni je również niezwykle ozdobnymi w wystroju. Cechą wspólną wszystkich lamp Diablo jest charakterystyczny klosz warstwowy, który zapewnia urzekające, komfortowe i nieoślepiające rozpraszanie światła. Dotyczy to oczywiście również nowych kolorów, które również manifestują tę samą klasyczną estetykę, a także delikatne padanie światła. Połącz nowe kombinacje kolorów, rozmiarów i wariantów ze starymi i stwórz osobisty, niepowtarzalny i efektowny wyraz w swoim wystroju, który gwarantuje wzbudzenie podziwu wśród gości i radość dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Zobacz cała Diablo serie tutaj