Vitra Lampy Wiszące

Wśród wybranych lamp wiszących od Vitry znajdziesz lampy wiszące Akari - zaprojektowane przez artystę Isamu Noguchiego. Oświetlenie to jest wyraźnie inspirowane dobrze znaną okrągłą lampą z papieru ryżowego, ale ma elegancki i nowoczesny design, który jeszcze bardziej przemawia do obecnych trendów. Koncentrując się na każdym szczególe, lampy są produkowane ręcznie w procesie, który trwa około 6 godzin od początku do końca.

Tradycyjna lampa z papieru ryżowego po raz kolejny znalazła miejsce w nowoczesnym wystroju – i to nie bez powodu. Oprócz tworzenia marzycielskiego wyrazu, lampa ma delikatne i spokojne światło, które nadaje pomieszczeniu relaksującą atmosferę. Tutaj znajdziesz klasyczną okrągłą lampę z papieru ryżowego, w której lity papier załamuje światło elektryczne, tworząc ciepły blask, przypominający promienie słońca. Lub możesz postawić na rzeźbiarską i nowoczesną interpretację nawiązującą do japońskich tradycyjnych lampionów z papieru ryżowego.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.