Tala Lampy Wiszące

Tala to nowa brytyjska marka oświetleniowa, której misją jest tworzenie wyjątkowych produktów, które wydobywają to, co najlepsze w ich otoczeniu.

Firma została założona przez czterech studentów Uniwersytetu w Edynburgu, których łączyła pasja do designu, technologii i zrównoważonego rozwoju. Podczas pracy nad projektem dotyczącym paneli słonecznych na dachy hoteli czterej przyjaciele zgodzili się, że musi istnieć sposób na dalszą optymalizację źródła światła za pomocą świateł LED – i to oznaczało początek ich podróży.

Tala produkuje żarówki LED, jakich do tej pory nie widziałeś/-aś! Każda żarówka ma niepowtarzalną i atrakcyjną ekspresję, która może zmienić wygląd Twoich lamp.

Tala wprowadziła nawet na rynek kolekcję opraw stołowych i sufitowych z wykończeniem dębowym, orzechowym i miedzianym. Te lampy same w sobie są już wspaniałe, ale w połączeniu z pięknymi żarówkami firmy, efekt końcowy jest absolutnie wyjątkowy.

Zobacz lampy wiszące Tala poniżej.
Oak Triple Lampa Wisząca - Tala
RRP PLN 1 714,00
Na stanie teraz
Alumini Lampa Wisząca Chalk - Tala
RRP PLN 403,00
Na stanie teraz
Brass Zawieszka z kablem - tala
RRP PLN 403,00
Na stanie teraz
Walnut Triple Lampa Wisząca z Voronoi  II White Canopy - Tala
RRP PLN 3 377,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Oak Knuckle Lampa Wisząca - Tala
RRP PLN 554,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Basalt Triple Lampa Wisząca Brass - Tala
RRP PLN 4 334,00
Oczekiwany u nas za: 10 - 14 dni
Pokaż 23 z 23 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.