Stań się częścią zespołu


<hr>STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU

Marzysz o miejscu pracy w firmie, która niezwykle ceni sobie jedność, inkluzywność i rozwój? Aplikuj na stanowisko tutaj, w Mistrzlamp.pl!

Tutaj masz okazję stać się częścią firmy, która nadaje ton w zakresie obsługi klienta i asortymentu produktów - oraz firmy, w której dobre samopoczucie, przyjaźń i współpraca są wysoko cenione. Pędzimy w szybkim tempie i dzieje się bardzo dużo - ale zawsze staramy się tworzyć środowisko pracy, w którym każdy jest ważny, ale nikt nie jest taki sam - i gdzie jest miejsce zarówno na bycie sobą, jak i na rozwój .

W Mistrzlamp.pl spotkasz wielu miłych, ekscytujących i zabawnych ludzi - i nigdy nie będziesz się nudzić. Jeśli brzmi to ekscytująco, wyślij nam aplikację i CV!-----------------
<hr>WOLNE MIEJSCA PRACY

Klikając w poniższy link, możesz zobaczyć aktualnie dostępne u nas stanowiska. Tutaj możesz aplikować na stanowiska, przesyłając CV i aplikację, które będą przetwarzane przez naszą rekrutację.

Jeśli w tej chwili nie ma stanowiska, które Ci odpowiada, możesz utworzyć agenta pracy lub wypełnić aplikację (zostanie ona zapisana na 6 miesięcy).

WOLNE MIEJSCA PRACY
<hr>STAŻ LUB PRAKTYKA W LAMPMEISTEREN

W załodze Mistrzlamp.pl możesz dostać miejsce studenckie, w którym otrzymasz ogromną odpowiedzialność, ekscytujące zadania, dobrych kolegów - i oczywiście wiedzę!

Możliwości jest tu mnóstwo, a wystarczy chęci do ich podjęcia. Nigdy nie poczujesz, że produkujesz na się na darmo i będziesz na równi z innymi w firmie – niezależnie od tego, czy dotyczy to zadań w pracy, odpowiedzialności czy imprezy firmowe.

Zwykle oferujemy praktyki dla studentów EUD i EUX, więc kliknij poniżej, aby sprawdzić, czy mamy stanowisko, które Ci odpowiada. Oczywiście zawsze możesz również złożyć aplikację za pośrednictwem ogłoszenia o pracę „aplikacja” pod poniższym linkiem.

ZOBACZ STANOWISKO DLA STUDENTÓW TUTAJ

APLIKUJ NA STAŻ TUTAJ
ELLER
ZOBACZ STANOWISKA DLA STAŻYSTÓW TUTAJCO JEST NAJLEPSZE W PRACY W LAMP MASTER?
<hr>Romante Karbauskiene
"W Lampemesteren masz okazję poczuć, że nie ma żadnych ograniczeń w rozwoju. Wspaniale jest tu być, ponieważ nie "wykonujesz zadań jak zwykle". Możesz poczuć, że cały czas "dorastasz" wraz z rozwojem firmy. Masz okazję uwierzyć w siebie, że możesz to zrobić. Zawsze możesz znaleźć sposób na rozwiązanie zadań, które chcesz rozwiązać. To po prostu wspaniałe!"
<hr>Kristina Simonsen
"Lampemesteren er en arbejdsplads med fantastiske kollegaer, der alle trækker i samme retning, kombineret med en flad organisation, skaber rammerne for en sjov og uhøjtidelig tone. Med en vedvarende strøm af nye udfordringer og opgaver, bliver hver dag unik og holder os alle engagerede og skarpe i vores arbejde."
<hr>Hans Lindhardt Jørgensen
"Selvom arbejdet kan være udfordrende, er jeg stolt over at kunne bidrage til mit teams succes og virksomhedens mål.
Det er rart at føle, at jeg kan gøre en forskel gennem mine daglige opgaver."