Singles' Day na Mistrzlamp.pl

Międzynarodowy Dzień Singla to największy dzień na ucztę dla SIEBIE w roku, który odbywa się co roku 11/11. W 2023 r. Mistrzlamp.pl świętuje Dzień Singla z mnóstwem świetnych ofert, od czwartku 11 listopada do niedzieli 14 listopada włącznie. Przez wszystkie trzy dni będzie mnóstwo naprawdę dobrych ofert - niektóre z nich tylko w ograniczonej liczbie, więc nie czekaj zbyt długo!


Co dokładnie świętujemy w Dzień Singla??

Single Day (lub Guanggun Jie, jak nazywa się ten dzień w Chinach) pierwotnie dotyczyło zerwania z monotonią i samotnością bycia singlem. Według doniesień przynajmniej o tym rozmawiał co czwarty student z Uniwersytetu w Nankinie w 1993 roku. W związku z tym zgodzili się uczcić samotne życie dniem pełnym zabawy z przyjaciółmi.
Nieprzypadkowo data Dni Singla przypadała na 11 listopada. Data to dzień, w którym jest najwięcej „singli” (1 cyfry) 1-1/1-1.

Następnie tradycja szybko rozprzestrzeniła się na inne uniwersytety w Chinach, a później na inne kraje na całym świecie. W pierwszych latach Single Days postrzegano jako kontrapunkt dla Walentynek i dlatego oferty były skierowane głównie do singli. Dziś to - mniej więcej wszelkiego rodzaju produkty, jakie można zaoferować podczas Dnia Singla. Dokładnie takie, jakie znamy z wyprzedaży w Black Friday.

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy nie, ważne jest, żeby pamiętać, aby się rozpieszczać. Jest miejsce na dogadzanie tylko sobie i doskonały zastrzyk mocy przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Podaruj sobie lub bliskiej osobie nową lampę – radość z wręczenia sobie prezentu, który otrzymujesz prosto do domu, rozświetli punkt spotkań lub stworzy przytulność w Twoim otoczeniu – niezależnie od tego, czy jesteś z pociechami lub cieszysz się własnym czasem wolnym.