Seria Boston od Danish House DoctorSERIA BOSTON OD DUŃSKIEGO LEKARZA DOMOWEGO
Całkowicie magiczne jest połączenie formy i funkcji w projekcie, a podczas długiej podróży projektowej absolutnie niezbędne jest połączenie materiałów, projektu, światła i ekspresji w wyższą jedność. W House Doctor udało im się złamać kod za pomocą unikalnego Seria lamp Boston, na którą składa się lampa wisząca w dwóch rozmiarach oraz lampa stołowa. W tym artykule dowiesz się więcej o House Doctor, a w szczególności o tym, jak stworzyli projekt, w którym uczciwe materiały, kontrasty, tradycyjne rzemiosło i nowoczesny design pięknie łączą się w funkcjonalne oraz nastrojowe lampy.Lampa z lat 50-tych w nowej odsłonie

Boston to proporcjonalna i ponadczasowa seria lamp, której język projektowania wyraźnie nawiązuje do lat 50., a detale i materiały nadają serii bardziej industrialny wygląd. Można wyraźnie wyczuć klasyczny akcent, a firma zajmująca się projektowaniem wnętrz z Ikast ma również ambicję stworzenia klasyki w nowoczesnych i zaktualizowanych ubraniach.

Materiały odgrywają główną rolę w serii Boston, w której matowe, opalowe szkło kopuły zapewnia miękkie i przyjemne światło, które odbija się od zaokrąglonych metalowych powierzchni. Ponadto pasują również odcienie kolorów; Gunmetal i Antique Brown w fantastycznej interakcji z materiałem, ponieważ pięknie ślizgają się po metalu. Kolory pomagają zbudować industrialny wygląd z powierzchnią, która niekoniecznie jest całkowicie jednolita, co jest całkowicie świadomym wyborem, ponieważ dla House Doctor ogromne znaczenie mają detale. Muszą być małe niedoskonałości u House Doctor, który dąży do uczciwości i niedoskonałości. Można to wyrazić małymi nieregularnościami na powierzchni lub, jak tutaj w Bostonie, gdzie można wyczuć ślady produkcji na powierzchni.


Kiedy światło jest czymś więcej niż tylko światłem

Lampa powinna być w stanie dodać coś do wystroju, nawet jeśli go szukasz. Lampy Boston są dobrze umiejscowione pomiędzy funkcjonalnością a ponadczasowym designem. Lampę wiszącą można umieścić na dowolnej wysokości, nawet pod sufitem. Matowa kopuła sprawia, że ​​blask nie oślepia Ciebie i Twoich gości, ale nadaje pomieszczeniu miękkie oraz przyjemne światło. Używaj jej jako lampy sufitowej lub nad stołem jadalnym, gdzie pomaga ustawić scenę na przytulne chwile i rodzinne obiady. Dzięki dwóm rozmiarom i dwóm ponadczasowym kolorom masz mnóstwo okazji, aby uzyskać dokładnie taki, który pasuje do Twojego stylu wnętrza oraz Twoich potrzeb.

Lampa stołowa zapewnia bardziej skupione światło, ale nadal jest miękkie oraz tworzy przytulną i odprężającą atmosferę. Jej rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadaje się do ustawienia na stoliku bocznym, w biurze, na kredensie lub na parapecie, gdzie zarówno nadaje głębi, jak i rozprasza dobre światło a także tworzy cudowną atmosferę. Dzięki identycznemu wyrazowi z jadalni do salonu, przy pomocy lamp Boston można stworzyć spójny, estetyczny wygląd, jednocześnie idealnie doświetlając pomieszczenie.


Światło w ciemności

Firma House Doctor, która w 2022 roku obchodzi swoje 20. urodziny, zgodnie z oczekiwaniami poświęciła w serii Boston pełną uwagę szczegółom i wykończeniu. Od miękkiego światła, przez powierzchnie, które wciąż zaskakują, po przemyślany dobór materiałów. Żelazo sprawdza się w projekcie, w którym zarówno powierzchnia, jak i złącza nadają industrialny charakter, który doda charakteru każdemu wnętrzu.

Zamiast gonić za najnowszymi kolorami i trendami, House Doctor bawi się drobnymi szczegółami i przetwarzaniem, które robią różnicę. Jeśli spojrzysz na serię Boston, szczególnie widoczne jest wykończenie powierzchni oraz sposób, w jaki surowość współgra z organicznymi formami. Podsumowując, jest to projekt, który emanuje nowym klasykiem, który będzie trwał przez długi czas.
Lær mere om House Doctor

House Doctor posiada szeroki wybór unikalnych lamp, które od początku swojego istnienia są głęboko zakorzenione w tradycji skandynawskiego wzornictwa, gdzie dla duńskiej marki projektowej ogromne znaczenie mają detale. Może to być na przykład wykończenie powierzchni, skład materiału czy funkcjonalność, dzięki czemu powstają wyjątkowe produkty, które z pewnością będą pasować do reszty Twojego wystroju.

Oprócz produkcji niezwykłych lamp, House Doctor poświęcił się również tworzeniu akcesoriów do domu na każdą potrzebę, które mogą nadać Twojemu wystrojowi dodatkowego uroku. Tutaj możesz swobodnie wybierać z szerokiego wyboru i łączyć kilka elementów, aby nadać swojemu wystrojowi bardziej osobisty oraz nordycki akcent, który jednocześnie tworzy przyjemną i przytulną atmosferę. Pozwól więc zainspirować się House Doctor oraz ich wyjątkowym uniwersum mieszkaniowym, które wprowadzi do Twojego domu przytulną i domową atmosferę.

Zobacz całą naszą ofertę fantastycznych akcesoriów domowych od House Doctor tutajZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ LAMP HOUSE DOCTOR TUTAJ