Seria AJ w nowych kolorach!

SERIA AJ W NOWYCH KOLORACH
Uwielbiamy lampy AJ, a jeśli ty też je uwielbiasz, jesteśmy pewni, że będziesz bardzo podekscytowany tym pysznym nowym projektem! Oprócz czerni, bieli i jasnej ropy naftowej, nowa kolekcja składa się z siedmiu kolorów: ciemnozielonego, żółtego ochry, rdzawoczerwonego, nocnego błękitu, oberżyny i dwóch odcieni szarości. Kolory są ściśle związane z uniwersum Arne Jacobsena i zostały starannie dobrane w oparciu o to, jak kolory najlepiej podkreślają istotę lampy AJ.
<hr><font size="+2">Może nadszedł czas, aby być odważnym?</font>


Może nadszedł czas, aby być odważnym?

Seria AJ to prawdziwy klasyk designu, a fakt, że są one teraz wprowadzane na rynek w szerokiej gamie pięknych kolorów, jest naprawdę czymś nowym!

Trudno wybrać faworyta, ale jeśli jesteś fanem stylu skandynawskiego, być może Stołowe, Podłogowe i Ścienne w kolorze czarnym są Twoimi ulubionymi? Ale może nadszedł czas, aby być odważnym i wybrać inny kolor? Teraz jest to możliwe dzięki nowym pięknym kolorom AJ.

<hr><font size="+2">Dodaj koloru swojemu życiu dzięki nowym premierom AJ</font>


Dodaj koloru swojemu życiu dzięki nowym premierom AJ

Jeśli miałbyś zdecydować się na jeden lub dwa kolory, możesz wybrać Night Blue lub Aubergine, ponieważ te dwa kolory są głębokie i spokojne i bardzo dobrze współgrają z odcieniami szarości w każdym wystroju. Głęboki błękit i ropa naftowa były bardzo popularne i nadal są w wielu domach, ponieważ jest to stonowany kolor, który tworzy spokój i równowagę. To świetny sposób na wprowadzenie koloru i ciepła, jeśli trochę stronisz od kolorów.

Jeśli potrzebujesz zmiany koloru w swoim domu, niewiele możesz zrobić, aby zmienić wygląd wystroju wnętrza. Popularna jest jednokolorowa ściana w sypialni, kuchni lub salonie i tutaj po raz kolejny widzimy, jak odcienie szarości wchodzą w grę. Jeśli więc szukasz czegoś innego i nowego, wybierz ciemnoniebieski lub oberżynowy kolor i lampęAJ w tym samym odcieniu, a Twoje wnętrze zostanie całkowicie ożywione!

LampyAJ w wykwintnym kolorze bakłażana Bakłażan to kolor, którego będziemy tu częściej widywać, więc jeśli chcesz być wyznacznikiem trendów, zdecydowanie powinieneś go wybrać! Wypróbuj go i bądź odważny - zawsze możesz go przemalować i znaleźć nowe miejsce dla swojej lampy AJ - pasują wszędzie, bez względu na wybrany kolor. Klasyka designu jest i zawsze będzie klasyką designu!
<hr><font size="+2">Dodaj koloru swoim ramionom dzięki nowym odcieniom!</font>


Dodaj koloru swoim ramionom dzięki nowym odcieniom!

W związku z wprowadzeniem na rynek lamp AJ w kolorach oberżyny, nocnego błękitu oraz jasnej i ciemnej szarości, wprowadzono również bardziej przyciągające wzrok kolory żółty Ochre, czerwony Rust, jasny Petroleum i ciemnozielony. Nowe kolory są ściśle związane z uniwersum Arne Jacobsena i zostały wybrane na podstawie tego, jak najlepiej podkreślają istotę lampy AJ.

Dlatego dodaj koloru do codziennego życia, rzuć wyzwanie zmysłom i stwórz życie i dynamikę w swoim wystroju wnętrz dzięki bardziej przyciągającym wzrok kolorom, takim jak Ochre Yellow i Rust Red, które będą niezwykłym dodatkiem do bardziej neutralnego i minimalistycznego domu, który potrzebuje tylko odrobiny dodatkowej pikanterii!

Piękne, benzynowe kolory zawsze doskonale komponują się z odcieniami zieleni i odwrotnie, dlatego zarówno lampy AJ w kolorze ciemnozielonym, jak i jasnobrązowym doskonale współgrają jako piękne punkty centralne w białym lub neutralnym wnętrzu, gdzie działają jako estetyczny kontrast.
<hr><font size="+2">Uratuj lustro dzięki lampom AJ z polerowanej stali</font>


Uratuj lustro dzięki lampom AJ z polerowanej stali

Uzyskaj oryginalną lampę AJ ze stali z polerowanym wykończeniem, która w duchu Arne Jacobsena odzwierciedla otoczenie i podkreśla prosty i charakterystyczny język projektowania, który charakteryzuje projekt AJ, a także zapewnia doskonałe oświetlenie. Unikalna polerowana stal nadaje lampom nowoczesny i ekskluzywny wygląd, który będzie pasował do każdego wnętrza i od którego trudno będzie oderwać wzrok.  

Znajdź wszystkie niesamowite lampy AJ z polerowanej stali tutaj.

To tylko nasi faworyci, ale na szczęście opcje są nieograniczone, co jest dobre, ponieważ oczywiście nie wszyscy mamy ten sam styl i gust.
ZOBACZ PEŁNĄ GAMĘ LAMP ARNE JACOBSENS AJ TUTAJ