Rotaliana Lampy Stołowe

Marka Rotaliana została założona w 1989 roku w Trentino we Włoszech i od tego czasu rozkwitła dzięki przekraczającym granice i innowacyjnym projektantom. Firma kładzie nacisk na piękno i funkcjonalność zamiast na ograniczenia, a nowe materiały i kształty informują o każdym projekcie. Posiadanie tak wyjątkowego i nieszablonowego produktu sprawia radość w sercu. Włoska marka Rotaliana, z domieszką skandynawskiego designu, ma dwie podstawowe cechy: kreatywność i innowacyjność, z których obie opierają się na wielkim technicznym know-how związanym z rozwojem lamp, z międzynarodowym akcentem.
Pokaż 33 z 33 produktów
Lampa stołowa Luxy T1 to klasyka, z domieszką nowoczesnego designu, z morzem wzorów i paletą kolorów - projektanci Donegani & Lauda stworzyli wyjątkowy produkt. Lampa stołowa LaDiva o nieco przekrzywionej konstukcji to całkowicie nowatorskie połączenie lampy z głośnikiem - multimedialnym systemem audio dla iPoda i iPhone'a w połączeniu ze światłem LED - trudno znaleźć bardziej innowacyjną lampę, gdyż kochający wzornictwo twórczy konsument, projektant Dante Donegani naprawdę myślał twórczo.

Wiele ekscytujących i nowoczesnych lamp marki zyskało dużą akceptację wśród świadomych i lubiących design nabywców w każdym wieku. Wspaniały włoski projekt, innowacyjność i kreatywność, piękno i wyjątkowa funkcjonalność to tylko niektóre słowa kluczowe w Rotaliana.
Od momentu założenia w 1989 roku w Trentino we Włoszech, Rotaliana jest prowadzona przez Stefano Vegę, który nadzoruje i śledzi wielu międzynarodowych projektantów. Jego celem jest nowoczesne oświetlenie „opracowane do konkretnego celu”, aby stworzyć nowe myślenie i innowacje. Dla firmy ważne jest projektowanie lamp z pięknych materiałów, a także dbanie o to, aby produkty sygnalizowały jakość i dobry gust.

W kolekcji lamp Rotaliana znajdziesz projekty, które bawią się archetypowymi wzorami lamp na przestrzeni dziejów - między innymi poprzez zastosowanie nowych materiałów i rozwiązań produkcyjnych.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.