Piet Hein Lampy Stołowe

W projektach Pieta Heina nic nie jest pozostawione przypadkowi, które w wielu przypadkach opierają się na matematyce. Jego projekty są znane z czystych linii, artystycznej ekspresji i, co nie mniej ważne, harmonijnej komunikacji. Jego abażury są zaprojektowane tak, abyś wydobył to, co najlepsze ze światła lampy - bez oślepiania. Prosty i piękny design, dobrze dobrane materiały oraz ponadczasowy design, który nigdy nie wychodzi z mody. Lampy stołowe Piet Hein pasują do każdego wystroju, gdzie dodają elegancji i stylu oraz przyjemnego oraz nastrojowego światła.

Piffany lampy stołowe

Piffany Copenhagen jest szczególnie znana z projektu kapryśnej lampy stołowej; Mr. Wattson - zabawny i cudowny dżentelmen. Oprócz zarażania radością i uśmiechem zapewnia praktyczne światło, które można regulować w zakresie 120 stopni. Elastyczny korpus można ustawić na kilka różnych sposobów, na przykład na parapecie lub na stole. Projekt lampy czerpał inspirację z klasycznych samochodów zabytkowych, z których również została zainspirowana głowa w kilku różnych kolorach.Kolejną uroczą lampą stołową jest lampa stołowa Hipp LED, która swoim wyglądem przypomina Mr. Watsona. Ładny wygląd retro tworzy głowica lampy w ładnym kolorze, a korpus wykonany jest z drewna. Światło można dostosować tam, gdzie potrzebne, jest bezpośrednie, praktyczne światło, dzięki czemu idealnie nadaje się jako lampa stołowa na biurko.Lampy stołowe są dobrym przykładem talentu Piffany Copenhagen, zapewniającego równowagę między praktycznością a ekscytującym designem. Każdy pojedynczy produkt ma osobowość i całkowicie niepowtarzalny wyraz. Duńska firma kładzie duży nacisk na zrównoważoną produkcję, niski wpływ na środowisko oraz wysoką jakość każdej pojedynczej lampy.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.