Le Klint Lampy Podłogowe

Wszystkie lampy podłogowe od marki Le Klint są z żarówkami w zestawie oraz przy zamówieniu powyżej 499,- otrzymasz od nas darmową dostawę!

Oświetlenie od duńskiego Le Klint. Do najbardziej znanych lamp marki Le Klint należą Undercover, Joker, 101 zwany także Frugtlygten i Elysion. Wszystkie abażury są manualnie/składane ręcznie na terenie Danii.

Le Klint to bardzo wyjątkowa duńska firma, która nadal chyli czoła wartościom rzemiosła, estetyki i jakości.

W 1943 roku Tage Klint przekształcił małe rodzinne przedsiębiorstwo Klint w prawdziwy biznes i nadal udaje im się wprowadzać innowacje, łącząc piękne ponadczasowe abażury z nowymi materiałami i kształtami.

Le Klint nadal wykorzystuje stare dobre rzemiosło do produkcji abażurów. Umiejętne i niezwykle sprawne manualnie kobiety składają te abażury z niezwykłą precyzją.

Architekt P.V. Jensen-Klint (Peder Vilhelm Jensen-Klint) jest człowiekiem stojącym za pierwszym plisowanym krzyżowo abażurem.

Wśród znanych projektantów marki Le Klint są Philip Bro Ludvigsen i Kaare Klint. Le Klint produkuje zarówno lampy stołowe, wiszące, ścienne, sufitowe, jak i oświetlenie zewnętrzne.
Carronade Lampa Podłogowa Czarna - Le Klint
RRP PLN 9 726,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Caché Lampa Podłogowa Czarna - Le Klint
RRP PLN 4 817,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Le Klint 325 Lampa Podłogowa w Kolorze Dębu - Le Klint
RRP PLN 8 439,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Carronade Lampa do Czytania Czarna - Le Klint
RRP PLN 8 546,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 17 z 17 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.