Lampy miedziane

LAMPY Z MIEDZIANYM WYKOŃCZENIEM


Metaliczne kolory stały się bardzo modne w ostatnich latach, a w szczególności lampy miedziane, z ich czerwonawymi i ziemistymi odcieniami, zyskały popularność wśród Duńczyków. Lampy miedziane są bardzo dekoracyjne, a ich błyszczące powierzchnie zapewniają świecące i ciepłe refleksy świetlne w całym pomieszczeniu, pięknie współgrając ze wszystkimi neutralnymi kolorami zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Występują w wielu odmianach - zarówno do eleganckich i stylowych domów, jak i do bardziej rustykalnych wystrojów. Miedź jest wykorzystywana do wielu celów; czy to w kablach, komponentach komputerowych i przewodach, ponieważ metal ten jest dobrym przewodnikiem elektryczności i ciepła. Ponadto, miedź jest metalem przyjemnym i miękkim w obróbce. Czerwony kolor metalu wynika ze związków elektronowych, które działają w miedzi. Krótko mówiąc, te związki elektronowe łatwiej emitują ilość energii w naturalnym czerwonym świetle, które jest odbijane z powrotem.


Nie ma chyba biurka, na którym ta stylowa i elegancka miedziana lampa nie wyglądałaby dobrze. Lampa stołowa 205 w kolorze czarnym i miedzianym od Lampe Gras zapewnia wygodne i bezpośrednie światło, przy którym przyjemnie się czyta i pisze. Dzięki regulowanym ramionom, lampa może być obracana w wielu kierunkach, tak aby światło trafiało w odpowiednie miejsce. Model 205 jest również dostępny z chromowaną ramą.
Również wśród lamp podłogowych znajdują się eleganckie modele, które są gotowe nadać wnętrzu prawdziwy zastrzyk elegancji. Minerva od Lindby wykorzystuje industrialny wygląd w swoim designie i stoi na statywie, który przypomina coś, do czego można przymocować lustrzankę. Daje to lampie ekscytujący kontrast, a elegancki paraboliczny klosz dodaje ciekawości i piękna tej pięknej lampie podłogowej.
Jeśli oświetlenie sufitowe w Twoim domu potrzebuje zarówno zastrzyku elegancji, jak i praktyczności, nie możemy polecić niczego innego niż kultowej serii Joudy od Lindby. Wspaniała lampa sufitowa Joudy 4 to oświetlenie punktowe, które przełamuje stereotyp, że reflektory to anonimowe, małe źródła światła na suficie. Lindby wykorzystuje błyszczący mosiądz do stworzenia czterech źródeł światła, które są oszałamiające i skierowane zarówno w stronę szaf, jak i wokół pokoju, i naprawdę urozmaicają przestrzeń.
Aby uzyskać bardziej solidny i industrialny wygląd, polecamy Julin od Lindby, który działa jako cztery reflektory na dwóch oddzielnych szynach, które spotykają się w jednym baldachimie. Architektoniczne reflektory przypominające lampy mają elegancki czarny design, a wewnątrz każdego reflektora wnętrze klosza jest pokryte metalem w kolorze miedzi. Piękna lampa sufitowa jest wysoce regulowana i zapewnia zarówno praktyczne, jak i wygodne światło, ponieważ każdy klosz można obracać i regulować.
W świecie lamp ściennych można natknąć się na Karam od Arcchio, która jest niezwykle minimalistyczna i niemal futurystyczna w swoim wyglądzie. Pojedynczy kawałek wygiętego metalu tworzy zewnętrzny klosz, który chroni i ukrywa wnętrze lampy. Metal jest w kolorze czarnym, ale wewnątrz krzywizny znajduje się pomarszczony kawałek metalu w kolorze miedzi, który odbija wbudowaną ścieżkę LED zarówno w górę, jak i w dół ściany, na której wisi lampa. Lampa sprawdzi się w salonie, biurze lub przedpokoju, gdzie z pewnością doda dodatkowego akcentu kolorystycznego.
Lampy miedziane są oczywiście zarówno dekoracyjne, jak i odpowiednie jako oświetlenie zewnętrzne!
Ten Rørhat od Light Point z pięknym i prostym półkolem jest idealny do umieszczenia na rabacie ogrodowej lub wzdłuż podjazdu. Umożliwia dodanie nazwisk lub adresów pod lampą i może być również używana przy wejściu do domu. Rørhat jest również dostępny do montażu bezpośrednio na ścianie.
W Mistrzlamp znajdziesz duży wybór miedzianych lamp do domu lub ogrodu!