Lampy dziecięce do przytulnych pokoi

Lampy dziecięce do przytulnych pokoi

Szukasz lampy do pokoju dziecięcego?Pan Maria - lampy dla najmłodszych

Pan Maria - lampy dla najmłodszych

Fantastyczne lampy dziecięce od Mr. Maria są idealne dla zabawnego wszechświata dziecka. Charakterystyczne lampy są inspirowane stworzeniami, które dzieci poznają wcześnie - w tym lwami, królikami, słoniami i pluszowymi misiami.

Lampy "First Light" są szczególnie wspaniałe dla najmłodszych. Lampki są wykonane z silikonu wolnego od BPA, miękkiego w dotyku i lekkiego, dzięki czemu są łatwe w obsłudze niezależnie od wieku. Dzięki ładowalnym modułom LED lampki można nosić przy sobie. Pełne naładowanie wystarcza na 24-100 godzin w zależności od jasności.

Znajdź gamę lamp dziecięcych od Mr. Maria tutaj.
Ferm Living - Urocze drewniane lampy ścienne

Ferm Living - Urocze drewniane lampy ścienne

Lampy ścienne od Ferm Living wprowadzą przytulny akcent do pokoju Twojego dziecka. Mogą poczytać ulubioną książkę pod dekoracyjnym balonem na gorące powietrze lub zrelaksować się w blasku chmury. Schludny i klasyczny wyraz idealnie pasuje do każdego pomieszczenia, a proste sylwetki odcisną swoje piętno na wystroju.

Znajdź urocze lampy dziecięce od Ferm Living tutaj.
Dziwaczne i pomysłowe lampy dla dzieci od Seletti

Dziwaczne i pomysłowe lampy dla dzieci od Seletti

Zabawny i artystyczny asortyment Seletti obejmuje również lampy dla najmłodszych. Zabawne wzory są popularne zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Wyraziste lampy dodają odrobinę osobowości do każdego wystroju, nie wspominając o efektywnym oświetleniu.

Niezależnie od tego, czy wolisz fajnego robota, czy królestwo zwierząt, lampy Marcantonio Raimondi Malerba w szczególności wywołują uśmiech na twarzy. Wyraźne motywy mają wspólną białą powierzchnię, która dodaje minimalistycznego i wyrafinowanego akcentu do każdego pomieszczenia.

Znajdź zabawne lampy dziecięce od Seletti tutaj.
Znajdź naszą bogatą ofertę lamp dziecięcych tutaj.


Zapraszamy do zapoznania się z innymi grupami produktów w naszym asortymencie, na przykład: Salon Outdoor Spot Biuro  Lampy podłogowe.