Hübsch Lampy Podłogowe

Od momentu założenia firmy Hübsch w 2010 roku dostarczają skandynawski design, z naciskiem na estetykę i jakość - ich lampy nie są wyjątkiem. Minimalistyczny wyraz pasuje do każdego stylu wnętrza i nadaje Twojemu domowi nowoczesny i luksusowy charakter. Popularny mosiądz, nastrojowe opalowe szkło, minimalizm i proste wzornictwo to duża część ich oferty. Wszystko w zgodzie z aktualnymi największymi trendami w aranżacji wnętrz, na które Hübsch ma oko.

Lampa podłogowa to praktyczne rozwiązanie, które można umieścić w całym domu; Przy narożniku, fotelu, stoliku nocnym lub w jednym z ciemniejszych zakątków domu. Nie wymaga montażu ani instalacji – wystarczy gniazdko i można je łatwo przenieść, jeśli zmienisz zdanie. W asortymencie lamp podłogowych firmy Hübsch znajdziesz lampy z nastrojowym oświetleniem, a także lampy z regulowanymi abażurami, które zapewniają przyjemne światło do czytania lub np. gry w karty.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.