Fundusz Marzeń Mistrza Lamp

Marzymy o tym, by zobaczyć iskrę w oczach dziecka.

Mistrzlamp został stworzony w 2010 roku przez Mortena i Gitte Brændgaard. Gitte szybko stała się twarzą firmy, a dzięki doświadczeniu w pedagogice, a zwłaszcza w specjalnej dziedzinie, dobre samopoczucie dzieci jest naturalną częścią ważnego punktu w Mistrzlamp.
W 2019 roku Morten i Gitte odwiedzili dziecięcy szpital w Skejby, Aarhus, gdzie wszystkim dzieciom rozdawano małe lampy budzące. Wizyta, która wywarło nadzwyczajne wrażenie na obojgu z nich i gdzie marzenie oraz pomysł stworzenia dla niektórych dzieci był początkiem tego, co dziś jest naszym Fundusz Marzeń Mistrza Lamp.

Mistrzlamp od wielu lat wspiera Duńskie Towarzystwo Onkologiczne, gdzie wraz z naszymi klientami zbieramy pieniądze na szczytną krajową zbiórkę pieniędzy. Okropna choroba jest czymś, co niestety dotyka wielu Duńczyków, a także tutaj u nas w Mistrzlamp.

Z biegiem lat pomaganie innym poszło o krok dalej w Mistrzlamp, gdzie pomogliśmy pływakowi, który marzył o przepłynięciu od Północnej Jutlandii do Szwecji oraz wspieraliśmy lokalne stowarzyszenia w Ringkøbing, Dania i okolice – gdzie można pomóc tam, gdzie to naprawdę robi różnice i kierując się sercem tak jak w 2019 roku, kiedy to Morten i Gitte odwiedzili oddział dziecięcy w szpitalu Skejby, Aarhus. Tutaj wszystkim dzieciom wręczono małe lampy budzące. Wizyta, która wywarła ogromne wrażenie na obojgu i marzenie oraz pomysł stworzenia lepszego jutra dla niektórych dzieci był początkiem tego, co dziś nazywamy Fundusz Marzeń Mistrza Lamp.  


Kto może się zgłosić?

Centralnym punktem Fundusz Marzeń Mistrza Lamp są dzieci. Zwłaszcza dzieci z pewnym wyzwaniem w życiu codziennym. Dzięki Fundacji chcielibyśmy spełnić jedno lub więcej dziecięcych marzeń. Żadne marzenia nie są zbyt duże ani małe, jeśli chodzi o tworzenie radości, ale co najważniejsze zrobi to różnice dla jednego lub więcej dzieci. Spełnianie marzeń może mieć ogromne znaczenie dla każdego dziecka – pozytywne uczucie, które trwa i stymuluje pewność siebie. Jednocześnie spełnione marzenie daje wiarę, że wszystko może się zdarzyć! Sny mogą się spełniać. Może to być wszystko, od przejażdżki Lamborghini lub kopi ulubionej postaci dziecka, po życzenie o plac zabaw lub grupę dzieci, które snują marzenia o wspólnym doświadczeniu.

Jak aplikować?

Jeżeli chcesz ubiegać się o środki z Fundusz Marzeń Mistrza Lamp, musisz przesłać nam wniosek. Powinien powiedzieć nam, w jaki sposób dotacja z fundacji mogłaby pomóc w realizacji marzeń dziecka. Postaraj się być jak najbardziej sprecyzowany w swojej aplikacji, zarówno pod względem konkretnej kwoty, być może wycieczki lub zupełnie coś innego.

Wyślij swoja aplikację do drommefonden@lampemesteren.dk.
Wyślij szczegółowa aplikacja ze swoimi danymi kontaktowymi – i załącz zdjęcia.

Starannie wybieramy z komisją

2 razy do roku wybieramy jedno lub więcej życzeń, które można spełnić z Fundusz Marzeń Mistrza Lamp. Komisja oceni każdy otrzymany wniosek. Na podstawie dostępnych w funduszu środków przyczynimy się do tego, że jedno lub więcej dzieci spełni swoje marzenia.

Skąd pochodzą środki?

Fundusz Marzeń Mistrza Lamp opiera się na fakcie, że każdego roku przekazujemy 5 koron z każdego zamówienia do funduszu. Ponadto w ciągu roku mogą odbywać się różne wydarzenia, w których część lub całość zysków trafiają do funduszu.

Mamy serce do

Mistrzlamp to rozwijający się biznes i gdzie stale zwiększamy tempo. Dlatego chcemy dać coś w zamian. Fundacja jest czymś, co tworzymy z dumą i gdzie możemy coś zmienić na lepsze. To nasz wkład i naszych klientów w spełnianie marzeń.  

Chcesz wiedzieć więcej …

Skontaktuj się drommefonden@lampemesteren.dk by uzyskać więcej informacji