Fabbian Lampy Wiszące

Lampa wisząca od Fabbian, który od 1961 roku Fabbian Illuminazione wyrobił sobie markę jako producent nowoczesnego oświetlenia wysokiej jakości zarówno na rynek mieszkaniowy, jak i rynek designerski.

Fabbian znajduje się "na górze" w północno-wschodnich Włoszech, gdzie produkuje swoje lampy i ma ścisłą kontrolę nad tym aż do poziomu komponentów, koncentrując się na najbardziej zaawansowanych metodach produkcji. Najnowocześniejszy rozwój i najnowocześniejszy design są dodawane do zaawansowanych skomputeryzowanych procesów i systemów sterowania po tym, jak znalazły się w grupie uznanych na całym świecie artystów, projektantów i inżynierów. Najnowsze trendy i style w projektowaniu są interpretowane i kończą się jako wysokiej jakości designerskie oświetlenie z unikalnym i charakterystycznym akcentem od Fabbian.

Wysoka jakość i zastosowanie wysoce niezawodnych komponentów, w połączeniu ze stałym naciskiem na budowę, montaż i kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji, sprawiają, że lampy te są tak popularne.

Wszystkie wisiorki są dostarczane z żarówkami w zestawie oraz przy zakupie powyżej 649 PLN otrzymujesz darmową wysyłkę.
Beluga Lampa Wisząca Przezroczysty - Fabbian
RRP PLN 1 379,00
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Pokaż 32 z 32 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.