Dołącz do społeczności Lampemesteren

#TAKMISTRZLAMP
Wszyscy lubimy zbierać inspiracje i oglądać wszystkie piękne domy, czy to na Instagramie, Pintereście czy Facebooku. To inspirujące i WYJĄTKOWE!

Na Mistrzlamp.pl prosimy o pozwolenie na udostępnianie zdjęć na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i biuletynach, jednak z podaniem pochodzenia zdjęcia.

Jeśli zdecydujesz, że możemy wykorzystać Twoje zdjęcia, po prostu użyj hasztagu #yesLampemesteren, #takMistrzlamp . W ten sposób wyrażasz zgodę na wykorzystanie Twojego wizerunku przez , a także akceptujesz następujące warunki:

Niniejszym udzielasz firmie Mistrzlamp.pl pozwolenia na wykorzystanie wszystkich obrazów zawierających hashtag #yesLampemesteren, #takMistrzlamp na stronach internetowych Mistrzlamp.pl, w mediach społecznościowych i w biuletynach. Umowa jest niewyłączna i nieodpłatna.

Poprosimy o pozwolenie na udostępnienie Twoich zdjęć w naszym sklepie internetowym i mediach społecznościowych.

Twoja akceptacja dla Mistrzlamp.pl chroni Twoje obrazy.

Nigdy nie przejmiemy własności Twoich zdjęć, ale wykorzystamy je do celów marketingowych w naszych sklepach internetowych Mistrzlamp.pl i naszych mediach społecznościowych.

Na razie jesteśmy obecni w następujących krajach:
Dania

Norwegia

Szwecja

Finlandia

Niemcy

Holandia

Oraz .Com dla innych krajów. 

Jesteśmy aktywni w następujących mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube, E-mail marketing

Akceptując, oświadczasz, że masz prawa do wszystkich swoich zdjęć i że osoby pokazane na obrazach wyraziły zgodę na wykorzystanie ich do celów marketingowych online na Mistrzlamp.pl. Oświadczasz również, że wykorzystywanie przez nas Twoich zdjęć nie narusza praw osób trzecich ani nie stanowi naruszenia prawa.
Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie Twoich zdjęć i zainspirowanie reszty naszych obserwujących.

Z poważaniem
Mistrzlamp.pl