Design by us Lampy Wiszące

Lampy wiszące z dekadenckim nadmiarem i ukrytą wbudowaną zuchwałością, wchodzą z wielką pompą od Design by Us. W żadnym wypadku nie jest to zwykły i bezpłciowy stosunek do projektowania oświetlenia.

Design by Us nie jest bynajmniej normalną konfiguracją...   nazywanie ich czymś tak zwyczajnym tylko ich obrazi i może skończyć się znalezieniem podartej wielobarwnej pluszowej owcy w swoim łóżku jako część intifady świętego projektu, która została teraz odwołana.

Zespół projektowy wypełniony energicznymi jednostkami jest siłą, która napędza ciągły rozwój firmy. Inspiracja pochodzi z nowoczesnych trendów i wartości osobistych, które są najpierw zbierane z pewną mocą, a następnie wykorzystywane w ich rozwiązaniach projektowych. Wraz z odpowiednim miejscem humoru ozdobionym ciekawością, stało się to znakiem rozpoznawczym Design By Us i ich unikalnych wzorów.
Pollish XS Smoke Pendant - Design By Us
RRP PLN 1 255,00
Na stanie teraz
Shahin Lampa Wisząca - Design By Us
RRP PLN 2 755,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 36 z 86 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.