Darø Abażury, Klosze i Akcesoria

Darø Belysning A/S podsumowuje swój stosunek do oświetlenia w następujący sposób:

Pozwól nam pokazać Ci światło.

Światło to nie tylko światło. Odpowiednie oświetlenie zamienia kształty, przestrzenie i otoczenie w coś większego od nas - w doświadczanie. Światło daje nam życie i szczęście.

Od trzech pokoleń Darø współpracuje z projektantami przy opracowywaniu oświetlenia dla domów i firm, ale ostatecznie firma utrzymuje, że jej celem jest dostarczanie ludziom światła. Kolekcja lamp firmy została poszerzona o szereg nowości, ale kilku klasykom udało się wślizgnąć do środka.

Darø zawsze podchodził do swojej pracy z wyraźnym zamiarem zaprojektowania lamp, które zapewniają jakość i generują emocje. O projekcie decyduje światło, a o świetle decyduje zamierzona funkcja. Połączenie innowacyjnych rozwiązań, ładnego wykończenia, pięknej kolorystyki i gamy funkcji, które skutkują trwałą wartością. Twoja lampa powinna być czymś więcej niż tylko lampą. Darø chce pokazać swoim klientom światło — być czymś więcej niż „tylko” marką projektową.
W poniższej kategorii znajdziesz naszą ofertę odcieni i akcesoriów od Darø.
Podziel się swoimi zdjęciami z #takmistrzlamp
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.