Cyber Monday na Mistrzlamp.pl

20% zniżki dla tych, którym się nie udało na Black Friday

Organizujemy Cyber Monday od 00.00 niedzieli do 00.00 poniedziałku 27.11.2023.
Dajemy 20% rabatu na cały sklep z wyjątkiem Philips Hue, Gubi, Edycji Limitowanych lub produktów już przecenionych. Kup więc prezenty świąteczne w odpowiednim czasie i zaoszczędź dużo pieniędzy.


Kup teraz

Kontynuując Black Friday, w najbliższy poniedziałek organizujemy Cyber Monday na Mistrzlamp.pl. Dzień pełen wspaniałych ofert i wyprzedaży designerskich lamp. Będziesz? Kupuj online w poniedziałek 27 listopada 2023 od razu

Co to jest Cyber Monday?

Dzień powstał w Stanach Zjednoczonych jako odpowiednik Black Friday. Na początku Black Friday obejmował tylko sklepy, ale wraz z rozwojem zakupów online wymyślono dzień, który miał przekształcić dziką ofertę sklepów stacjonarnych również w sklepach internetowych. Oczywiście nie mógł to być ten sam dzień co Black Friday, ponieważ ludzie tutaj byli zajęci robieniem zakupów w sklepach. Zamiast tego wymyślili następny poniedziałek – a więc poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia – i nazwali go Cyber Monday. Nazwa, która konkretnie odnosi się do faktu, że oferty są dostępne online i że dzień poświęcony jest zakupom online. Happy shopping!

Cyber Monday lampy

Na Mistrzlamp.pl znajdziesz ogromną ofertę oświetlenia - i to nie zmienia się podczas samego wielkiego dnia zakupów online. W poniedziałek 27 listopada 2023 znajdziecie zatem zarówno lampy stołowe, podłogowe, ścienne, wiszące oraz oświetlenie zewnętrzne. Bez względu na to, jakiego rodzaju oświetlenia brakuje i czego potrzebujesz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jedną rzeczą jest oczywiście zapotrzebowanie na światło i typ lampy, ale coś zupełnie innego to konstrukcja. Wiemy, że forma i funkcja są równie ważne, dlatego mamy do czynienia tylko z najlepszymi markami – czyli takimi, którym udaje się połączyć obie te cechy! Jeśli szukasz idealnego oświetlenia do domu, zewnętrznego lub innego każdego rodzaju oświetlenia, możesz być pewien, że znajdziesz to, co najlepsze na Mistrzlamp.pl.
Ten wielki dzień zakupów online jest idealny na zakup prezentów świątecznych z wyprzedzeniem, a dzięki 100-dniowemu prawu zwrotu firmy Mistrzlamp.pl, piękną designerską lampę lub oświetlenie zewnętrzne można również wymienić, jeśli odbiorca zakochał się na przykład w innym kolorze lub w innym modelu.