Black Friday 2023 na Mistrzlamp.pl

Czy zapisałeś się do naszego klubu klienta? Otrzymasz wszystkie korzyści związane z Black Friday!Zbliżamy się do Black Friday. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi świetnymi ofertami, śledź tutaj lub zarejestruj się w naszym klubie klienta. Tam też zawsze będziesz jednym z pierwszych, którzy otrzymają wszystkie oferty! Black Friday to 24 listopada 2023 r. i będzie wiele dobrych ofert!


Spróbuj szczęścia w naszej grze i wygraj swój koszyk!

Jako członek naszego klubu klienta otrzymujesz również... • Oferty, które otrzymasz tylko i wyłącznie tutaj
 • Świetne kampanie
 • Ciekawe posty na blogu
 • Informacje o wszystkich świeżutkich nowościach projektowych przed wszystkimi innymi
 • Wiedza na temat trendów w tej chwili
 • Wiedza o słynnych znanych projektantach
 • Świetne konkursy i wiele, wiele więcej...

  W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newsletteru.


 • Black Friday wyprzedaż

  Zgodnie z tradycją, w Black Friday znajdziesz oczywiście ogromny wybór ofert.  Szukasz konkretnej designerskiej lampy, oświetlenia zewnętrznego do ogrodu lub lampy dziecięcej?  To wszystko znajdziesz na Mistrzlamp.pl - również w tym dniu wielkiej oferty.

  Ale jak doszło do tego dnia i kiedy faktycznie trafił do Danii? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz poniżej.

  Co to jest Black Friday?

  Jest to dzień – i zawsze ten sam co roku – w którym sklepy stacjonarne i internetowe organizują wyjątkowy dzień sprzedaży. Dzień z bardzo znaczącymi ofertami i właśnie dlatego ten dzień stał się niezwykle popularny.

  Tradycja rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych i zrodziła się jako dzień zakupów, który częściowo miał zainaugurować zakupy świąteczne, a częściowo zachęcić do zakupów po udanym Święcie Dziękczynienia. Wiele dobrych ofert musiało przyciągnąć konsumentów, a oni to zrobili w taki sposób. Ponieważ ten dzień w USA jest popularny! Niektórzy pracownicy mają nawet dzień wolny, podczas gdy inni wykorzystują wczesne godziny przed pracą, aby stać w kolejce przed sklepami. Nikt nie chce przegapić dzikich okazji – i my też nie. Zapisując się do newslettera Mistrzlamp.pl, masz gwarancję informacji o wielu ofertach, na które możesz się spodziewać aż do tego dnia.

  Black Friday lampy na wyprzedaży

  W wielkim dniu zakupów oczywiście znajdziesz w ofercie również designerskie lampy. Na Mistrzlamp.pl od kilku lat organizujemy Black Friday. W tym roku kontynuujemy coroczną imprezę ofertową i dajemy Wam fantastyczne lampy na Black Friday w ostrej jak brzytwa cenie! Znalezienie idealnej lampy – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – jest to trudny wybór. Z drugiej strony, właściwa lampa to wypowiedź, którą możesz mieć na zawsze. Ale dlaczego nie zaoszczędzić na tym trochę pieniędzy? Najlepsze jest z pewnością fantastyczny projekt, w którym można się zakochać na zawsze i za który zapłaciłeś mniej.

  Black Friday – dużo lamp- wiszących, stołowych, podłogowych, ściennych i lamp zewnętrznych

  W 2015 roku dzień ten pobił wszelkie rekordy w Danii. Mierzony liczbą transakcji kartą, stał się największym dniem zakupów w historii. To mówi coś o formacie tego dnia i ofertach, które można znaleźć tylko w tym wyjątkowym dniu. Chociaż dzień ten pochodzi z USA, gdzie odniósł bezprecedensowy sukces, został również bardzo dobrze przyjęty w Danii. Sukces dnia zakupów w Danii wynika z dużego wyboru i świetnych ofert. Na wyprzedaży można znaleźć wszystko, od zamrażarek po ubranka dla psów i oczywiście oświetlenie. W Lampemesteren znajdziesz szeroki wybór lamp wiszących, stołowych, podłogowych, ściennych i zewnętrznych.

  Kup oświetlenie na Black Friday w Mistrzlamp i dołącz do największej imprezy zakupowej roku!