Black Friday 2022 na Mistrzlamp.pl

Czy zapisałeś się do naszego klubu klienta? Otrzymasz wszystkie korzyści związane z Black Friday!


Zbliżamy się do Black Friday. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi świetnymi ofertami, śledź tutaj lub zarejestruj się w naszym klubie klienta. Tam też zawsze będziesz jednym z pierwszych, którzy otrzymają wszystkie oferty! Black Friday to 25 listopada 2022 r. i będzie wiele dobrych ofert!


Kliknij tutaj aby się zarejestrować

Jako członek naszego klubu klienta otrzymujesz również... • Oferty, które otrzymasz tylko i wyłącznie tutaj
 • Świetne kampanie
 • Ciekawe posty na blogu
 • Informacje o wszystkich świeżutkich nowościach projektowych przed wszystkimi innymi
 • Wiedza na temat trendów w tej chwili
 • Wiedza o słynnych znanych projektantach
 • Świetne konkursy i wiele, wiele więcej... <3  W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywania newsletteru


 • Black Friday wyprzedaż

  Zgodnie z tradycją, w Black Friday znajdziesz oczywiście ogromny wybór ofert.  Szukasz konkretnej designerskiej lampy, oświetlenia zewnętrznego do ogrodu lub lampy dziecięcej?  To wszystko znajdziesz na Mistrzlamp.pl - również w tym dniu wielkiej oferty.

  Ale jak doszło do tego dnia i kiedy faktycznie trafił do Danii? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz poniżej.

  Co to jest Black Friday?

  Jest to dzień – i zawsze ten sam co roku – w którym sklepy stacjonarne i internetowe organizują wyjątkowy dzień sprzedaży. Dzień z bardzo znaczącymi ofertami i właśnie dlatego ten dzień stał się niezwykle popularny.

  Tradycja rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych i zrodziła się jako dzień zakupów, który częściowo miał zainaugurować zakupy świąteczne, a częściowo zachęcić do zakupów po udanym Święcie Dziękczynienia. Wiele dobrych ofert musiało przyciągnąć konsumentów, a oni to zrobili w taki sposób. Ponieważ ten dzień w USA jest popularny! Niektórzy pracownicy mają nawet dzień wolny, podczas gdy inni wykorzystują wczesne godziny przed pracą, aby stać w kolejce przed sklepami. Nikt nie chce przegapić dzikich okazji – i my też nie. Zapisując się do newslettera Mistrzlamp.pl, masz gwarancję informacji o wielu ofertach, na które możesz się spodziewać aż do tego dnia.

  Black Friday lampy na wyprzedaży

  W wielkim dniu zakupów oczywiście znajdziesz w ofercie również designerskie lampy. Na Mistrzlamp.pl od kilku lat organizujemy Black Friday. W tym roku kontynuujemy coroczną imprezę ofertową i dajemy Wam fantastyczne lampy na Black Friday w ostrej jak brzytwa cenie! Znalezienie idealnej lampy – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – jest to trudny wybór. Z drugiej strony, właściwa lampa to wypowiedź, którą możesz mieć na zawsze. Ale dlaczego nie zaoszczędzić na tym trochę pieniędzy? Najlepsze jest z pewnością fantastyczny projekt, w którym można się zakochać na zawsze i za który zapłaciłeś mniej.

  Black Friday – dużo lamp- wiszących, stołowych, podłogowych, ściennych i lamp zewnętrznych

  W 2015 roku ten dzień pobił wszelkie rekordy w Danii. Mierząc liczbą transakcji Dankort, dzień ten był największym dniem zakupów w historii. Mówi coś o dzisiejszym formacie i ofertach, które znajdziesz tylko w tym konkretnym dniu. Choć dzień z pewnością wywodzi się z USA - gdzie również odniósł bezprecedensowy sukces - przyjęliśmy go bardzo dobrze również tutaj, w Dani.

  Sukces tego dnia zakupów w domu związany jest z ogromnym wyborem i wieloma dobrymi ofertami. Ponieważ na wyprzedaży można znaleźć wszystko, od zamrażarek, przez ubranka dla psów i oczywiście oświetlenie. Na Mistrzlamp.pl można znaleźć wiele lamp wiszących, stołowych, podłogowych i kinkietów, a także oświetlenia zewnętrznego.
  Kup lampy Black Friday na Mistrzlamp.pl i weź udział w największej imprezie zakupowej roku.