Anglepoise Lampy Wiszące

Zaczęło się około 80 lat temu od Lampy stołowej Original 1227. Została opracowana na podstawie nowo wynalezionej sprężyny, która była w stanie ustabilizować wahacz, a jednocześnie utrzymać swoją pozycję. Dziś Anglepoise rozwinął swoją ofertę, która obejmuje między innymi: Lampę wiszącą Original 1227. Lampa wisząca ma elegancki abażur z oryginalnej lampy architektonicznej, ale otrzymała nowoczesne ulepszenie, w postaci czarnego lakieru. Nadaje to lampie ekskluzywny wygląd, który jest uzupełniony czarnym przewodem tekstylnym.

Prosta, ale jak zachwycająca lampa wisząca zapewnia przyjemne światło nad sofą lub stołem jadalnym, a jednocześnie działa jak funkcjonalne światło nad blatem kuchennym, jeśli umieścisz ją w miejscu przygotowywania posiłku w kuchni. Wybierz jeden z trzech różnych rozmiarów, z których wszystkie mogą być używane zarówno samodzielnie, w parach lub w grupie o różnych rozmiarach.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.