UMAGE to duńska marka, która zwraca uwagę na środowisko naturalnePrzyglądamy się UMAGE jako marce i ich głównemu dyrektorowi kreatywnemu, Sørenowi Ravnowi Christensenowi, i zapytaliśmy ich o ich koncepcje, zainteresowanie środowiskiem i wiele więcej. Zanurz się w ekscytującym wszechświecie z nami i UMAGE i dowiedz się więcej o marce i jej wartościach.


Znajdź wszystkie lampy od UMAGE tutaj

Nowa marka ujrzała światło dzienne
Historia UMAGE rozpoczęła się w 2008 roku, a jej celem było stworzenie zrównoważonej koncepcji elastycznych projektów wysokiej jakości.

Firma została założona przez Jacoba Nannestada Hansena i Sørena Ravna Christensena, którzy wspólnie zauważyli lukę na rynku wysokiej jakości oświetlenia w rozsądnej cenie. Ważne było dla nich również to, aby światło zapewniało przyjemne wrażenia zarówno właścicielom sklepów, jak i konsumentom końcowym.

Jabłko nie pada daleko od jabłoni, więc nic dziwnego, że Søren - syn człowieka, który projektował lampy w latach 70-tych - skończył w branży projektowania lamp.

Pomysły powstają Projekty są inspirowane przede wszystkim naturą, ale także innymi branżami, takimi jak architektura i moda, gdzie projektanci czerpią inspirację z kształtów i materiałów.

Nowe pomysły wynikają również z aktualnych trendów i potrzeb, ale dla UMAGE ważne jest, aby nowe projekty odpowiadały na konkretne potrzeby. Proces tworzenia nowego projektu rozpoczyna się od zdefiniowania potrzeb docelowych odbiorców i selekcji sugestii, w jaki sposób UMAGE może zaspokoić tę potrzebę. Ważne jest, aby nie tylko stworzyć nowy produkt, ale także odpowiedzieć na potrzebę i ją zaspokoić.<font size="+3" style="font-weight:100;">The feather lamp from UMAGE</font>

The feather lamp from UMAGE

Lampa z piór UMAGE EOS jest lampą, która dobrze i prawdziwie umieściła UMAGE na mapie, a jej unoszący się romantyczny wyraz czyni ją całkowicie wyjątkową. EOS jest wykonana z gęsiego pióra, innego i żywego materiału, a historia jej powstania jest dziełem przypadku.

"Koncepcja polegała na znalezieniu nowego podejścia do lamp, które obejmowałoby duńskie "hygge". Chcieliśmy uzyskać miękką i żywą ekspresję - coś, czego chce się dotknąć, gdy się to widzi. W tym czasie mieliśmy inny projekt, który wymagał piór, ale mogliśmy je kupić tylko na kilogramy, więc zapytałem, czy mogę pożyczyć kilka - i tak powstał pomysł na EOS, popularną lampę z piór UMAGE." - Søren Ravn Christensen

Znajdź wszystkie wspaniałe modele EOS tutaj.

<font size="+3" style="font-weight:100;">Marka dbająca o środowisko</font>.

Marka dbająca o środowisko.

UMAGE to marka, która szczyci się świadomym podejściem do środowiska, ale nie bierze rzeczy dalej niż to konieczne - to musi mieć sens. W rezultacie większość ich produktów jest pakowana na płasko, co minimalizuje potrzebę pakowania, zmniejsza koszty przechowywania dla marki i jej klientów oraz zmniejsza koszty wysyłki, a wszystko to pomaga chronić środowisko.

Ale to podejście rozciąga się również na materiały marki i wybór dostawców. Niezależnie od tego, czy jest to nowy dostawca, czy nowy materiał, marka poświęca czas na znalezienie idealnego dopasowania. Ważne jest, aby dostawca mógł udowodnić, że jego materiały i metody produkcji są przyjazne dla środowiska. Marka korzysta wyłącznie z tkanin pochodzących w 100% z recyklingu, a jej celem jest wytwarzanie wyłącznie produktów wielokrotnego użytku do 2022 roku.

Urocze opakowania można ponownie wykorzystać jako pudełka do przechowywania, a celem jest, aby wszystkie opakowania były wielokrotnego użytku do końca 2021 roku.

A to jeszcze nie wszystko! Za każdym razem, gdy UMAGE sprzedaje drewnianą lampę lub mebel, sadzi drzewo. Tak więc, kiedy kupujesz drewnianą lampę, sadzone jest nowe drzewo, które pomaga dbać o ziemię.

Znajdź wiele pięknych drewnianych lamp od UMAGE tutaj.
Misja ochrony środowiska jest również widoczna w przesłaniu UMAGE dla każdego, kto ma na oku lampę od UMAGE. "Nie tylko zmniejszasz swój wpływ na środowisko, ale także kupujesz historię i ponadczasowy design, który z pewnością pokochasz i będziesz cenić przez wiele lat".