UMAGE - Plain Beautiful

Wszystko zaczęło się od lampy i ponownego spotkania. Wszedł do sklepu vintage, aby zobaczyć lampę swojego ojca - lampę, której nie widział od 30 lat. Projekt, którego korzenie sięgają lat 70-tych, kiedy wzornictwo lamp było wszędzie. Ekscytujący czas, jeśli chodzi o duński design.

Lampy ojca Sørena Ravna Christensena zostały zaprojektowane tak, aby można je było złożyć na płasko - koncepcja, którą kontynuował jego syn, właściciel firmy UMAGE. UMAGE zaprojektowało 10 nowych lamp w oparciu o tę zasadę, ale potrzebowali czegoś, co przeniesie je z etapu projektowania do etapu produkcji. W tym miejscu do akcji wkroczył Jacob Nannestad. Pierwsze 10 lamp zostało wycofanych z produkcji, ale szybko pojawiły się trzy lampy, które nadal są jednymi z najpopularniejszych produktów marki.


Celem UMAGE było stworzenie bardziej dostępnej marki, która skupiałaby się na pięknych opakowaniach i produktach o wysokim stopniu elastyczności. Innymi słowy, produkty UMAGE pozwalają być projektantem we własnym domu.

Znajdź wszystkie lampy UMAGE tutaj.


Przeczytaj więcej o trzech lampach, które odegrały kluczową rolę w wielkim sukcesie UMAGE:
2018: 10 lat UMAGE

Ich 10-letnia rocznica to coś więcej niż tylko marka; to także hołd dla koncepcji.

W UMAGE chodzi o pójście o krok dalej. Cały proces projektowania odbywa się we własnym zakresie, aby zapewnić dodatkowy wysiłek we wszystkich aspektach fazy projektowania. Dotyczy to wszystkiego, od pierwszych pociągnięć projektu po wybór koloru i opakowania.

UMAGE - Wszystko o środowisku

UMAGE projektuje swoje produkty z myślą o środowisku i bardzo dba o swoje zasoby, robiąc wszystko, co w ich mocy, aby ich nie wyczerpać. Jeśli coś może żyć przez lata, nie powinno być po prostu wyrzucane - wystarczy spojrzeć na lampę ojca Sørena Ravna Christensena jako przykład.

W 2018 roku UMAGE wprowadziło na rynek nową kolekcję: Furniture Feelings. To kolekcja pięknych mebli o miejskim, skandynawskim wyglądzie. Podobnie jak naturalna ekspresja, którą można znaleźć w ich lampach, ta kolekcja mebli dumnie trzyma się swoich wartości. Chodzi o połączenie wytrzymałych, naturalnych materiałów z definicją miejskiego designu. UMAGE to prosty i piękny duński design w przystępnych cenach. Ich misją jest połączenie życia w wielkim mieście z ponadczasowym designem i próba uczynienia życia ludzi prostszym i piękniejszym.

Dobry design powinien być piękny i przetrwać wiele lat w przyszłości. Powinien wywoływać określone uczucie i atmosferę, która pasuje wszędzie - i nadal ma sens.


<font color="#888888" size="+2"><center>WIĘCEJ OŚWIETLENIA OD UMAGE</font>

WIĘCEJ OŚWIETLENIA OD UMAGE

ASTERIA MOVE - Søren Ravn Christensen, 2021

Lampa stołowa Asteria Move to piękna, smukła, minimalistyczna lampa w wersji przenośnej. Wbudowany akumulator można łatwo naładować za pomocą dołączonego kabla USB, a po naładowaniu można zabrać lampę gdziekolwiek chcesz. Można jej używać jako przytulnego światła w salonie, tymczasowej lampki do czytania lub lampki nocnej. Wybierz jeden z trzech poziomów jasności, regulując światło za pomocą przycisku na podstawie lampy. Lampa świeci do 35 godzin po pełnym naładowaniu, w zależności od wybranej jasności.

Asteria Move obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Jeśli masz w domu ładowarkę Qi (ładowarkę bezprzewodową), możesz ładować lampę, umieszczając ją na niej.

HAZEL Pendant - Jacob Rudbeck, 2021

Hazel Pendant została zainspirowana kształtem orzecha laskowego. Lampa wykonana jest ze stali powlekanej na czarno i podstawy z mosiężnym wykończeniem. Połączenie to nadaje lampie nowoczesnego skandynawskiego wyrazu, który pięknie pasuje do większości domów. Wbudowane źródło światła LED ukryte jest za białym dyfuzorem, zapewniając komfortowe i równomierne świecenie. Idealna do oświetlenia stołu w jadalni, gdzie ciepłe światło w dół oświetla serce domu. Dostępna w dwóch rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealną lampę do oświetlenia stołu jadalnego, stołu kuchennego lub narożników domu.