SLAMP Lampy Wiszące

Firma SLAMP, która została założona w 1994 roku i przez lata rozwijała się w zakresie wzornictwa i dobrego rzemiosła. SLAMP-owi udało się stworzyć innowacyjne, pomysłowe i estetyczne oświetlenie, a jednocześnie funkcjonalność jest na najwyższym poziomie. Marka pobudza ciekawość, radość i doświadczenia dla oka są dla niej absolutnie najważniejsze. Lampy wiszące VELI Special, Gold, Silver, Copper zostały zaprojektowane przez Adriano Rachele i w swoim wyrazie sygnalizują wielkość, wizję, innowacyjność, kreatywność, a dobór materiałów jest wysublimowany.
Veli Lampa Wisząca L Biała - SLAMP
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Etoile Lampa Wisząca L - Slamp
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Etoile Lampa Wisząca S - Slamp
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Pokaż 36 z 83 produktów
Lampa FLORA inspirowana jest roślinami z dżungli brazylijskiej, gdzie światło przebija się przez lampę wiszącą niczym delikatne światło słońca przez liście.

Lampa wisząca GEMMY jest arcydziełem samym w sobie, gdzie masz wybór pomiędzy niezliczonymi kolorami i wyrażeniami, eleganckim wzornictwem i dobrą estetyką.
To surowe i niezafałszowane podejście do rzemiosła połączone z dobrym oświetleniem.

Roberto Ziliani założył SLAMP w 1994 roku, celem stworzenie czegoś nowego na włoskiej arenie designu: firmy, która może oferować wysokiej jakości lampy i oświetlenie, gdzie dbałość rzemieślnika o detale spotka się z jakością produkcji przemysłowej i nowoczesnym wystrojem.
Na DNA marki SLAMP składa się ciekawość nowych materiałów i eksperymentów oraz zaufanie do własnego instynktu, ale zawsze poprzez futurystyczne rozwiązania techniczne. Jest to idealne połączenie inspiracji wielkich mistrzów z wizjonerską mocą, wielką pasją i niezaprzeczalnymi umiejętnościami, które kierują młodymi i kreatywnymi projektantami zespołu SLAMP poza granice tego, co już widzieliśmy, a dla SLAMP liczy się pokonywanie samych siebie. ZAWSZE.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.