Slamp Lampy Sufitowe

SLAMP to włoska firma projektowa, z zamiłowaniem do designu i wysokim zmysłem estetycznym, która stoi za kilkoma wspaniałymi klasykami lamp. Tworzy tak, aby każde źródło światła przyczyniało się do funkcjonalności poprzez swój niepowtarzalny wyraz, w interakcji z każdym środowiskiem, w którym zainstalowana jest lampa, i generowała niepowtarzalny wyraz dla oka i duszy.
Prawdziwą konieczność dla projektantów i architektów. Nazwa mówi sama za siebie, gdy składa się ze słów Sztuka i Rzemiosło. To surowe i niezafałszowane podejście do rzemiosła połączone z dobrym oświetleniem.
Veli Lampa Sufitowa M Biała - SLAMP
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Etoile Lampa Sufitowa Prism - Slamp
Oczekiwany u nas za: 21 - 24 dni
Pokaż 36 z 52 produktów
Firma SLAMP, która została założona w 1994 roku i przez lata rozwijała się w zakresie wzornictwa i dobrego rzemiosła. SLAMP-owi udało się stworzyć innowacyjne, pomysłowe i estetyczne oświetlenie, a jednocześnie funkcjonalność jest na najwyższym poziomie. Marka pobudza ciekawość, radość i doświadczenia dla oka są dla niej absolutnie najważniejsze.

Znana projektantka Elisa Giovannoni stoi za lampą stołową LIZA z kryształowym kloszem, model posiada dwa źródła światła i jego fantastyczne światło i kolorowe refleksy wypełniają pomieszczenie. Lampa CLIZIA od Adriano Rachele inspirowanego poezją, emocjami i duszą, sprawia, że funkcjonalność i innowacyjność mieszają się i czarują, zachowując jednocześnie swój ironiczny i przystępny charakter. Lampa stołowa CACTUS o wyjątkowym wyrazie to absolutny hit. Lampa stołowa GEMMY posiada różnorodność kolorów i odważny, innowacyjny wygląd.

Roberto Ziliani założył SLAMP w 1994 roku, celem stworzenie czegoś nowego na włoskiej arenie designu: firmy, która może oferować wysokiej jakości lampy i oświetlenie, gdzie dbałość rzemieślnika o detale spotka się z jakością produkcji przemysłowej i nowoczesnym wystrojem.

Na DNA marki SLAMP składa się ciekawość nowych materiałów i eksperymentów oraz zaufanie do własnego instynktu, ale zawsze poprzez futurystyczne rozwiązania techniczne. Jest to idealne połączenie inspiracji wielkich mistrzów z wizjonerską mocą, wielką pasją i niezaprzeczalnymi umiejętnościami, które kierują młodymi i kreatywnymi projektantami zespołu SLAMP poza granice tego, co już widzieliśmy, a dla SLAMP liczy się pokonywanie samych siebie. ZAWSZE.

Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.