Wydajne oświetlenie do wszystkich pomieszczeń dzięki serii Asto Tube od SLV

29 kwietnia 2024
Wydajne oświetlenie do wszystkich pomieszczeń dzięki serii Asto Tube od SLV
Wszechstronność i użyteczność zawsze szły w parze z trwałym, wysokiej jakości oświetleniem u niemieckich mistrzów oświetlenia z SLV, o których możesz przeczytać więcej tutaj. Wspólnym wysiłkiem, aby stworzyć kolekcję oświetlenia o szerokich możliwościach, z prostą i spójną koncepcją projektową, typami lamp do każdego celu i wydajnym, ale wygodnym oświetleniem, które pomaga użytkownikom każdego dnia, narodziła się Asto Tube. Kolekcja oświetlenia obejmuje lampy sufitowe, wiszące i ścienne, a także reflektory natynkowe, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni model, niezależnie od tego, czy potrzebujesz oświetlenia podstawowego, uzupełniającego czy akcentującego. Lampy można wybrać z jednym lub kilkoma źródłami światła, a każdy model jest dostępny zarówno w kolorze czarnym, jak i białym, dzięki czemu można je mieszać i dopasowywać do otoczenia.

Wszystkie lampy Asto Tube charakteryzują się opływowym i zredukowanym do minimum designem. Głowica lampy ma prosty, cylindryczny kształt, który tworzy skupione oświetlenie w nieoślepiającym blasku dzięki żarówkom LED GU10. Minimalistyczny wygląd zewnętrzny sprawia, że lampy Asto Tube stanowią dyskretny element wystroju wnętrza, dyskretnie wtapiając się w tło i oświetlając otoczenie w najlepszym wydaniu. Ten rodzaj wzornictwa i jakości oświetlenia szczególnie dobrze nadaje się do nowoczesnych domów z zamiłowaniem do prostoty, ale może być również z powodzeniem zintegrowany z przestrzeniami handlowymi i innymi ustawieniami komercyjnymi.

Co więcej, odcień światła można zmieniać za pomocą oddzielnych odbłyśników sprzedawanych jako części zamienne w ramach serii Asto Tube. Do wyboru są reflektory w kolorze złotym, srebrnym, miedzianym lub ciemnofioletowym, co zapewnia piękną różnorodność oświetlenia. Zobacz wszystkie nowoczesne modele Asto Tube i części zamienne tutaj!