Uzyskaj większą elastyczność i więcej opcji oświetlenia dzięki regulowanej lampie ściennej Swan od Nemo Lighting

28 sierpnia 2023
Uzyskaj większą elastyczność i więcej opcji oświetlenia dzięki regulowanej lampie ściennej Swan od Nemo Lighting
Jeśli szukasz większego zakresu i autonomii w swoim oświetleniu, Regulowana lampa ścienna Swan od Nemo Lighting jest odpowiednim modelem oświetlenia dla Ciebie. Lampa charakteryzuje się niezrównaną elastycznością w połączeniu z prostym i nowoczesnym designem, który sprawia, że model ten jest mile widzianym dodatkiem do każdego biura lub biurka.

Innowacyjny design z myślą o praktyczności

Regulowana lampa ścienna Swan została zaprojektowana przez niemieckiego projektanta Bernharda Osanna, który ukończył Uniwersytet w Hamburgu i od 2014 roku prowadzi własne studio projektowe. Podejście Osanna do rzemiosła projektowego charakteryzuje się upraszczaniem obiektów i eksperymentowaniem z geometrycznymi kształtami i prawami fizyki w celu znalezienia nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Rezultatem są minimalistyczne i dynamiczne konstrukcje, które poruszają się i wchodzą w interakcje z otoczeniem na nowe, innowacyjne sposoby.

Podejście to jest wyraźnie odzwierciedlone w projekcie regulowanej lampy ściennej Swan. Rama ma uderzającą długość, która pozwala na regulację kierunku światła na niezliczone sposoby. Światło można regulować w poziomie o 180 stopni, a pomysłowy mechanizm linkowy umożliwia również regulację kąta w pionie o 40 stopni. Oczywiście samą głowicę lampy można również przechylać, aby uzyskać maksymalną elastyczność oświetlenia. Lampa emituje stosunkowo skupione światło z wbudowanego źródła światła LED w postaci praktycznego, bezpośredniego downlightu. Za pomocą dołączonego filtra o strukturze plastra miodu można przyciemnić światło, aby uzyskać bardziej miękką i nieoślepiającą poświatę. Przełącznik światła, umieszczony na kablu, ma wbudowaną funkcję ściemniania, która jest aktywowana przez przytrzymanie przełącznika.

Dzięki regulowanej lampie ściennej Swan masz nie tylko inteligentne i elastyczne rozwiązanie oświetleniowe do wszystkich czasów i celów, ale także zorientowane na użytkownika dzieło sztuki projektowej najwyższej jakości. Zobacz więcej wspaniałych kreacji Bernharda Osanna tutaj.