Aktualności: Panthella Portable grows - nowy wariant popularnej lampy przenośnej już dostępny

11 października 2023
  Aktualności: Panthella Portable grows - nowy wariant popularnej lampy przenośnej już dostępny
Z radością ogłaszamy najnowszy dodatek do kultowej serii Panthella firmy Louis Poulsen: Panthella 250 Portable. Ta przełomowa lampa łączy ponadczasową estetykę z nowoczesną innowacją, wprowadzając jedyny w swoim rodzaju element oświetlenia do portfolio Verner Panton.

Większy ekran, większe oświetleniePanthella 250 Portable czerpie ze znanego designu oryginalnej lampy Panthella Portable i wznosi się na nowy poziom dzięki kloszowi o średnicy 250 mm. Większy klosz nie tylko zwiększa efekt wizualny, ale także poprawia rozproszenie światła, tworząc miękkie i przyjemne oświetlenie, które wypełnia pomieszczenie ciepłą atmosferą.

Opalowy szklany klosz lampy jest starannie wykonany, aby zapewnić równomierne i rozproszone oświetlenie. To sprawia, że Panthella 250 Portable jest idealna na każdą okazję, od relaksujących wieczornych chwil po ożywione spotkania.

Przenośne oświetlenie bez ograniczeń:Dzięki akumulatorowi, Panthella 250 Portable zapewnia swobodę umieszczania światła w dowolnym miejscu bez konieczności martwienia się o wtyczki zasilania. Ta przenośność sprawia, że lampa jest idealna na imprezy plenerowe, przytulne chwile na patio lub jako stylowy dodatek do każdego zakątka domu. Jednocześnie lampa zachowuje kultowy design Panthella i łączy go z nowoczesnymi innowacjami. Podstawa w kształcie trąbki i charakterystyczny klosz przyciągają wzrok i dobrze komponują się z szeroką gamą stylów wystroju wnętrz.

Zobacz przenośną lampę Panthella 250 tutaj!.