NORDIC LIVING Lampy Stołowe

Dzięki lampie stołowej Nordic Living otrzymujesz funkcjonalną i elegancką lampę w domu. Lampy nadają się szczególnie do lamp roboczych, na przykład na biurko, ponieważ można regulować wysokość lampy i kąt padania światła w wybranym przez Ciebie kierunku.

Projektant Jac Jacobsen zaprojektował kultową lampę architektoniczną w 1937 roku. Nazwano ją JJ. Lampa i od tego czasu sprzedała się w ponad 25 milionach egzemplarzy na całym świecie. W związku z wprowadzeniem na rynek marki Nordic Living w 2019 roku zaprezentowali swoją pierwszą serię lamp, będącą wznowieniem marki JJ. Lampa; Archi.

Lampy stołowe Archi T1 i T2 dostępne są zarówno ze stopką do postawienia na stole, jak iz praktycznym zaciskiem stołowym, który można zamontować na krawędzi stołu, półce lub stoliku nocnym. Ze względu na dużą elastyczność, lampa stołowa doskonale sprawdza się jako lampa w połączeniu z łóżkiem elewacyjnym, gdzie można ją regulować w zależności od tego, czy łóżko jest podniesione, czy opuszczone.
Pokaż 26 z 26 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.