Wnieś do swojego wnętrza własną osobowość i styl dzięki kolorowym świetlówkom Neon Tube

11 lipca 2024
Wnieś do swojego wnętrza własną osobowość i styl dzięki kolorowym świetlówkom Neon Tube
Kolorowe lampy z serii Neon Tube duńskiej marki designerskiej HAY dodadzą Twojemu wnętrzu dodatkowego akcentu dzięki kolorowemu i świątecznemu wzornictwu, które oferuje elastyczne oświetlenie akcentujące i wysoką atmosferę. Oparte na dobrze znanej świetlówce, lampy mają prostą i spójną koncepcję projektową, od prostego rurowego korpusu lampy po błyszczące neonowe kolory, które naśladują fluorescencyjne światło świetlówki. Jednak źródło światła składa się z wbudowanego modułu LED, który emituje pasek światła wzdłuż całego korpusu lampy, aby podkreślić smukły kształt, gdy lampa jest włączona. Odbywa się to za pomocą przełącznika przymocowanego bezpośrednio do kabla. Lampa ma kolorową powierzchnię i świeci w jaskrawym kolorze, który natychmiast przyciąga wzrok.

Możliwości aranżacji lampy są nieograniczone. Za pomocą kabla na jednym końcu można zawiesić lampę na ścianie lub na suficie. Można również pozostawić ją w pozycji pionowej na podłodze lub umieścić pod łóżkiem lub sofą, aby uzyskać nowoczesne światło, które rozprzestrzenia się po podłodze. Tak czy inaczej, otrzymujesz atrakcyjne oświetlenie akcentujące z modernistycznym akcentem, które można zintegrować zarówno z kolorowymi wnętrzami, jak i neutralnymi stylami, gdzie tworzy kontrast i przyciąga wzrok.

Ponieważ Neon Tube jest dostępny w wielu pięknych, uderzających kolorach, można je również łączyć, tworząc indywidualne scenariusze oświetleniowe, wzory, a nawet obrazy z pięknymi, smukłymi neonami. Każdy z pięknych wariantów kolorystycznych jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach.

Zobacz je wszystkie tutaj.