Teraz artystyczne lampy od Toma Dixona są dostępne w nowych, bezprzewodowych wersjach - Bell, Melt i Stone!

8 lipca 2024
Teraz artystyczne lampy od Toma Dixona są dostępne w nowych, bezprzewodowych wersjach - Bell, Melt i Stone!
Tom Dixon jest światowej sławy projektantem wnętrz znanym ze swoich ekskluzywnych lamp o wyjątkowym wyrazie i artystycznym charakterze. Dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować piękne dzieła sztuki Dixona w nowych przenośnych wersjach, które przyczyniają się do praktycznego i elastycznego rozwiązania oświetleniowego do codziennego życia, jednocześnie wyrażając tę samą kreatywną dynamikę widoczną we wszystkich lampach z ich serii. Dzięki Bell, Melt i Stone jako przenośnym lampom stołowym, otrzymujesz praktyczne dzieło sztuki dekoracyjnej, którym możesz cieszyć się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wszystkie trzy lampy stołowe mają bezprzewodową konstrukcję z dołączoną ładowarką, która może ponownie zasilić wbudowane źródło światła LED, aby świecić przez 9-10 godzin po pełnym naładowaniu. Źródło światła jest osłonięte, aby zapewnić miękkie i nieoślepiające światło, które pięknie emanuje z trzech pięknych wzorów, które tworzą dzieło sztuki zarówno włączone, jak i wyłączone.

Lampy stołowe są częścią serii Melt, Bell i Stone, która obejmuje różne rodzaje lamp o tym samym pięknym designie. Dlatego łatwo jest łączyć lampy w ramach każdej serii, aby stworzyć spójną i ekskluzywną koncepcję oświetlenia.

Zobacz piękne lampy przenośne tutaj.