Piękna nowa bezprzewodowa lampa Orbit od Umage, zapewniająca przyjemność i korzyści zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

1 lipca 2024
Piękna nowa bezprzewodowa lampa Orbit od Umage, zapewniająca przyjemność i korzyści zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
"Orbit to świetlisty miejski klejnot dla domu. Poetycko oprawiony w metalowy pierścień, który służy również jako uchwyt dla mobilnej i bezprzewodowej lampy z możliwością ładowania". Tak duński projektant Philip Bro opisuje swoje nowe dzieło, przenośną lampę stołową Orbit V2, zaprojektowaną we współpracy z duńską firmą oświetleniową UMAGE. Lampa łączy w sobie różne ponadczasowe elementy, które sprawiają, że jest to nowocześnie wyglądająca lampa z klasycznym akcentem. Mlecznobiały owalny klosz ma czystą i niezakłóconą powierzchnię, która jest pięknie uzupełniona zakrzywionym uchwytem w pięknym mosiężnym wykończeniu, co daje bardzo apetyczną lampę dekoracyjną, która również imponuje zaskakującą funkcjonalnością i trwałością.

Lampa stołowa jest bezprzewodowa i posiada stopień ochrony IP44, który chroni oprawę przed działaniem wiatru i warunków atmosferycznych. Na potwierdzenie trwałości konstrukcji producent oświetlenia udziela na ten model 10-letniej gwarancji. Wbudowane źródło światła LED zasilane jest akumulatorem o żywotności do 22 godzin. Lampę można następnie ładować za pomocą dołączonego kabla micro USB. Gdy lampa jest włączona, światło przenika przez mlecznobiałą powierzchnię ekranu, co rozprasza je i zapobiega oślepianiu. Cały klosz jest zatem oświetlony wspaniałym, jednolitym blaskiem, który zapewnia świecące, niemal eteryczne, wszechstronne oświetlenie. Lampa ma inteligentną funkcję pochylania, która umożliwia przełączanie między trzema różnymi ustawieniami światła, w zależności od tego, jak jasne ma być natężenie światła. Można wybierać między ciepłym białym światłem, które ma głęboki, ciepły i kojący efekt, uniwersalnym białym światłem i białym światłem dziennym. Dzięki przenośnej lampie stołowej Orbit V2 zawsze masz odpowiednie światło do każdego czasu i celu - zawsze w pięknym i estetycznym designie.

Zobacz tę piękną lampę tutaj.