Światowej klasy hiszpański design: witamy wiele pięknych kreacji od Aromas del Campo!

27 czerwca 2024
Światowej klasy hiszpański design: witamy wiele pięknych kreacji od Aromas del Campo!
Do sklepu trafiła nowa, świeża marka z kreatywnym podejściem do designu: hiszpańska Aromas del Campo z Walencji. Historia firmy sięga 1986 roku, kiedy założyciele specjalizowali się w potpourri i innych aromatycznych produktach, które nadały firmie nazwę, którą nosi do dziś. Po kilku latach firma zaczęła produkować szklane lampy stołowe z suszonymi kwiatami, które stały się trampoliną do prawdziwej przygody w czarującym świecie designerskich lamp. Aromas del Campo koncentruje się na funkcjonalnych i wydajnych technologicznie projektach w przystępnej cenie, a funkcjonalność lamp często obejmuje ściemnianie. Podstawowymi materiałami używanymi w projektach marki są szkło i metal w pięknym połączeniu, które skutkuje eleganckimi i ponadczasowymi projektami. Jednak drewno, kamionka i marmur również pojawiają się w kilku kreacjach marki.

Lampy od Aromas del Campo charakteryzują się szczególnym wdziękiem, który częściowo wynika z ich klasycznych elementów projektu, takich jak tekstylne lub opalowe szklane klosze, prosta geometria, okrągłe kształty i piękne powtórzenia tego samego elementu projektu w tej samej lampie, co pomaga nadać każdej lampie spójny wyraz. Kilka lamp jest częścią większych kolekcji, takich jak Abbacus i Elma, i dlatego są dostępne w kilku wersjach, wariantach kolorystycznych i typach lamp. Styl jest często prosty w kształcie, kolorze i składzie materiałowym, skłaniając się ku ponadczasowej ekspresji z lekką nutą minimalizmu. Jednym z głównych nazwisk marki jest projektant oświetlenia Pepe Fornas, który stoi za wieloma kreacjami Aromas del Campo. Możesz zobaczyć wszystkie piękne lampy Fornas tutaj.

Aromas del Campo oferuje wspaniały bukiet stylowych wzorów o ekskluzywnym wyglądzie w cenie, na którą każdy może sobie pozwolić. Pełną ofertę lamp Aromas del Campo można znaleźć tutaj.