Zachwycające połączenie skandynawskich wzorów z klasycznymi akcentami - witamy w sklepie Bloomingville!

24 czerwca 2024
Zachwycające połączenie skandynawskich wzorów z klasycznymi akcentami - witamy w sklepie Bloomingville!
Z przyjemnością dodajemy do naszego sklepu internetowego wiele pięknych wzorów lamp duńskiej marki Bloomingville. Przyciągające wzrok lampy i akcesoria domowe tej designerskiej marki znalazły drogę do wielu domów na przestrzeni lat, gdy stawały się coraz bardziej popularne. Założona w 2000 roku marka Bloomingville jest napędzana silną fascynacją skandynawskim designem i stylem życia, który został wyrażony w kolejnych kolekcjach eleganckich projektów.

Współczesny, skandynawski design z klasycznym akcentem


Projekt Bloomingville jest natychmiast rozpoznawalny dzięki udanemu połączeniu nowoczesnego skandynawskiego stylu, szczegółowych sylwetek i minimalistycznych form z klasycznymi liniami, ponadczasowymi kombinacjami kolorów i eleganckim rozmachem, który charakteryzuje tradycyjne rzemiosło projektowe w pięknym świecie projektowania lamp. Jednocześnie marka oferuje również wiele projektów inspirowanych stylem bohemy, w tym wiele plecionych projektów lamp wykonanych w bardziej zrelaksowanym, naturalnym stylu, który pomaga uczynić salon bardziej przytulnym.

Inspirujące dodatki do starych faworytów


Kiedy Bloomingville zostało przejęte przez Regent Holding w 2014 roku, marka rozszerzyła się i stworzyła wiele nowych możliwości dodania do swojego repertuaru stylowych wzorów. Bloomingville stał się teraz domem wielu marek, w tym Creative Collection, która została wprowadzona na rynek w 2018 roku. Ta nowa linia koncentruje się na pomysłowych i innowacyjnych projektach, które wprowadzają kreatywne podejście do konwencjonalnych lamp wewnętrznych. Dzięki tak wielu możliwościom Bloomingville oferuje projekty na każdy gust i do każdego wystroju.

Zobacz naszą pełną ofertę lamp Bloomingville tutaj.