Stylowe oświetlenie w każdym zakątku dzięki żyrandolowi Atom od Halo Design

20 czerwca 2024
Stylowe oświetlenie w każdym zakątku dzięki żyrandolowi Atom od Halo Design
Jeśli szukasz skutecznego modelu oświetlenia, który usunie cienie z narożników, najlepiej w nowoczesnym, stylowym i praktycznym designie, który jest zarówno elastyczny, jak i funkcjonalny, to dobrze trafiłeś: Piękna seria Atom od duńskiej marki designerskiej Halo Design oferuje ponadprzeciętne doświadczenie oświetleniowe. Seria składa się z żyrandoli o niekonwencjonalnym designie, który tchnie powiew świeżości do wnętrza. Inspiracją dla nazwy serii oświetlenia jest pomysłowa kompozycja kulistych szklanych kloszy na smukłej metalowej ramie, dzięki czemu cała konstrukcja przypomina cząsteczkę. Wiele źródeł światła zapewnia dalekie światło na dużej powierzchni, a intrygująca konstrukcja zachęca do umieszczenia lampy w centrum pomieszczenia, pozwalając na uzyskanie pięknego efektu świetlnego i designu.

Żyrandol Atom jest dostępny w kilku różnych kształtach, rozmiarach i wariantach kolorystycznych z 6-8 źródłami światła. Do wyboru są różne oprawy w kolorze matowej czerni lub błyszczącego mosiężnego złota oraz klosze w odcieniu bursztynowego złota zapewniające ciepły blask oświetlenia, klosze w kolorze przydymionej szarości zapewniające bardziej rozproszone światło oraz klosze w kolorze opalowej bieli zapewniające miękkie, jednolite i nieoślepiające oświetlenie.

Zobacz wszystkie żyrandole Atom tutaj.

Seria Atom składa się nie tylko z żyrandoli, ale jest częścią większej serii oświetleniowej, która obejmuje również lampy podłogowe, ścienne, stołowe i sufitowe o tym samym designie i dopasowanej kolorystyce, dzięki czemu lampy można łatwo łączyć na różne sposoby. Całą serię Atom można znaleźć tutaj.