Designerskie oświetlenie w każdym pomieszczeniu dzięki nowej, przenośnej wersji lampy stołowej Baroni

30 maja 2024
Designerskie oświetlenie w każdym pomieszczeniu dzięki nowej, przenośnej wersji lampy stołowej Baroni
Piękne, stylowe oświetlenie nie powinno ograniczać się tylko do jednego pomieszczenia. Taka idea przyświecała nowemu dodatkowi do serii Baroni, przenośnej lampie stołowej Baroni, która dzięki swojej bezprzewodowej konstrukcji, wodoodpornej oprawie i zasilanemu bateryjnie źródłu światła może być używana w niezliczonych przestrzeniach i kontekstach. Lampa jest wynikiem owocnej współpracy duńskiego projektanta Michaela Waltersdorffa i producenta oświetlenia Halo Design. Waltersdorff od dawna współpracuje z Halo Design, tworząc piękne modele lamp o nowoczesnym wyrazie i skandynawskim minimalizmie jako wzorze do naśladowania. Jeśli jesteś ciekawy innych kreacji Waltersdorffa dla Halo Design, znajdziesz je tutaj tutaj..

Dzięki klasie szczelności IP44, Baroni Portable może być również używana na zewnątrz na balkonach i tarasach lub w wilgotnych pomieszczeniach, na przykład we wnęce okiennej w łazience lub piwnicy. Lampa ma wbudowaną funkcję ściemniania, która pozwala dostosować jasność, aby zapewnić odpowiednie światło na każdą porę i okazję, a żywotność baterii wynosi 8-16 godzin w zależności od wybranej jasności.

Lampa stołowa jest częścią całej kolekcji, dlatego ten piękny projekt jest dostępny jako lampa stołowa (konwencjonalna lub bezprzewodowa), lampa sufitowa, lampa podłogowa i lampa wisząca w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można uzyskać odpowiedni model do konkretnych potrzeb i stylu. Wspólną cechą wszystkich lamp z tej serii jest piękny klosz z opalowego szkła i unikalne detale ze szczotkowanego metalu, które nadają lampom klasyczny i ponadczasowy wygląd, który będzie pasował do wystroju wnętrza przez wiele pokoleń.   Wysokiej jakości klosz z opalowego szkła zapewnia również rozproszone, komfortowe i nieoślepiające światło, dzięki czemu można mieć pewność, że lampa Baroni będzie skutecznym i dekoracyjnym oświetleniem. Cały asortyment Baroni można znaleźć tutaj.