Luumr pojawił się w sklepie - stwórz inteligentny dom!

22 czerwca 2024
Luumr pojawił się w sklepie - stwórz inteligentny dom!
Przedstawiamy niezwykły nowy produkt! Teraz możesz zmienić swój dom w świetlny raj dzięki naszemu najnowszemu dodatkowi do oferty; Luumr! Luumr to coś więcej niż tylko żarówki - to innowacja w dziedzinie inteligentnego oświetlenia, która zmieni Twoje otoczenie w sposób, o jakim nigdy nie myślałeś.

Dzięki żarówkom Luumr nie tylko otrzymujesz światło - zyskujesz zupełnie nowe doświadczenie kontrolowania i dostosowywania oświetlenia w domu, aby idealnie odpowiadało Twoim potrzebom. Żarówki można łatwo podłączyć do sieci Wi-Fi i sterować nimi bezpośrednio ze smartfona lub tabletu za pomocą intuicyjnej aplikacji Luumr. Za pomocą jednego dotknięcia możesz zmieniać kolory światła, regulować jasność, planować oświetlenie i wiele, wiele więcej - wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami i z wygodnej kanapy, a nawet gdy jesteś poza domem.

Ale na tym nie koniec! Żarówki Luumr są również kompatybilne z innymi inteligentnymi aplikacjami, dzięki czemu można stworzyć w pełni zintegrowany i inteligentny dom. A dzięki aplikacji Luumr możesz łatwo zarządzać i sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami, w tym zasłonami lub ogrzewaniem, z jednej centralnej lokalizacji, dzięki czemu łatwo i wygodnie stworzysz idealną atmosferę w swoim domu. Więcej informacji na temat korzystania z aplikacji Luumr można znaleźć tutaj.

Dlaczego więc czekać? Przygotuj się na przyszłość oświetlenia z Luumr i pozwól swojemu domowi lśnić światłem i innowacjami jak nigdy dotąd. Witamy w świecie świetlnych możliwości!

Znajdź wszystkie inteligentne żarówki Luumr tutaj.