Poczuj wolność z Bon Jour Unplugged od Flos - bezprzewodowym cudem!

25 maja 2024
Poczuj wolność z Bon Jour Unplugged od Flos - bezprzewodowym cudem!
Bon Jour Unplugged to bezprzewodowa wersja kultowej kolekcji lamp zaprojektowanych przez Philippe Starck dla Flos. Lampa ta jest nie tylko stylowa i lekka, ale także zaawansowana technologicznie dzięki przełomowej technologii Edge Lighting Technology, która zapewnia równomierny i komfortowy rozsył światła.

Wyobraź sobie lampę, która podąża za Tobą przez cały dzień - od pierwszego światła rano do relaksującej atmosfery wieczoru. Bon Jour Unplugged jest Twoim stałym towarzyszem, niezależnie od tego, czy pracujesz przy biurku, przytulasz się w salonie, czy cieszysz się letnim wieczorem na tarasie. Ta wszechstronna lampa została zaprojektowana tak, aby dostosować się do Twoich potrzeb i otoczenia, dzięki czemu jest niezastąpiona w każdej sytuacji.

Dołączona ładowarka umożliwia pełne naładowanie lampy w zaledwie trzy godziny, dzięki czemu można szybko cieszyć się jej światłem. Przy maksymalnej jasności lampa może świecić przez imponujące sześć godzin, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do krótkich, jak i długich sytuacji. Dzięki intuicyjnemu optycznemu przełącznikowi ściemniania na podstawie lampy można łatwo regulować jasność w zakresie od 10% do 100% i wybierać między czterema różnymi intensywnościami. Pozwala to na stworzenie idealnego oświetlenia na każdą okazję, niezależnie od tego, czy jest to jasne światło do czytania, czy miękkie światło do relaksu.

Bon Jour Unplugged jest wyposażony w nowoczesny interfejs MicroUSB-C, który zapewnia bezprzewodową pracę z żywotnością baterii od 6 do 24 godzin, w zależności od jasności. Sprawia to, że jest nie tylko wygodna, ale także elastyczna, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą w dowolne miejsce w domu, a nawet na zewnątrz. Lampa i jej akcesoria są dostępne w wielu różnych wykończeniach i kolorach, dzięki czemu można stworzyć lampę, która odzwierciedla osobisty styl i idealnie pasuje do różnych pomieszczeń i nastrojów w domu. Dodając kolejne korony, można łatwo zmienić wygląd lampy i stworzyć nową atmosferę, która pasuje do nastroju i stylu wnętrza.

Bon Jour Unplugged to nie tylko lampa - to cenny mały przyjaciel, który wnosi światło i elegancję do Twojego życia. Zaprojektowana z dbałością i precyzją przez światowej sławy projektanta Philippe'a Starcka, lampa ta gwarantuje zarówno wysoką jakość, jak i estetyczne piękno. Rozjaśnij swoje codzienne życie dzięki Bon Jour Unplugged, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością i doświadcz różnicy, jaką robi posiadanie lampy, która jest równie piękna, co praktyczna.

Zobacz wszystkie lampy Bon Jour Unplugged od Flos tutaj.

Oryginalny tekst autorstwa FLOS w FLOS STORIES