Wnieś życie i radość do nowoczesnych wnętrz dzięki nowym kolorowym szklanym lampom od Cozy Living

13 maja 2024
Wnieś życie i radość do nowoczesnych wnętrz dzięki nowym kolorowym szklanym lampom od Cozy Living
Wiele współczesnych projektów oświetleniowych charakteryzuje się minimalistycznym rygorem w projektowaniu i monochromatyczną kolorystyką w neutralnych odcieniach. Przyczynia się to do czystego i wyrazistego wyglądu wnętrza, ale może szybko sprawić, że poczuje się ono zimne i bezosobowe. Mistrzowie oświetlenia z Cozy Living chcą to zmienić i stworzyli serię pięknych lamp wiszących i stołowych o nowoczesnym wyglądzie, ale z cudowną radością koloru i zabawnym wzorem, który wnosi życie i osobowość do wnętrza.

Lampy są pomysłem duńskiej firmy projektowej Bahne for Cozy Living, która znana jest z pięknych lamp stołowych i ma szczególne zamiłowanie do szkła jako materiału do swoich projektów. Ponieważ lampy wykonane są z dmuchanego szkła, nie ma dwóch takich samych lamp. Każda lampa ma swój własny wyraz, a kolor szkła jest również wyjątkowy, ponieważ szkło jest barwione przed wydmuchaniem do formy. Dlatego też szkło może mieć różną grubość. Materiał szklany skutecznie wyrównuje światło, dzięki czemu może ono świecić bez oślepiania i równomiernie ze wszystkich stron. Gdy światło jest włączone, kolor i wzór pasków wyróżniają się jeszcze bardziej, pięknie podkreślając projekt i czyniąc go integralną częścią dekoracji wnętrz.

Ponieważ te same mieszanki kolorów są powtarzane, można łatwo łączyć lampy wiszące i stołowe, aby nadać styl i spójność swojej koncepcji oświetlenia.

Zobacz wszystkie szklane lampy wiszące i stołowe w paski od Cozy Living tutaj.