EKSCYTUJĄCA WIADOMOŚĆ! Trzy produkty w sklepie nominowane do BO BEDRE i Bolig Magazine's Design Favorites 2024

30 marca 2024
EKSCYTUJĄCA WIADOMOŚĆ! Trzy produkty w sklepie nominowane do BO BEDRE i Bolig Magazine's Design Favorites 2024
Z wielką dumą możemy ujawnić, że mamy trzy produkty w naszym sklepie nominowane do BO BEDRE i Bolig Magazine's Design Favorites 2024. Design Favorites to duńska nagroda w dziedzinie projektowania wnętrz, która wyróżnia najlepsze akcesoria domowe.

BO BEDRE i Bolig Magazine's Design Favorites są w centrum uwagi, koncentrując się na wzornictwie w różnych kategoriach w szerokim uniwersum i platformach BO BEDRE i Bolig Magazine. Ten ekskluzywny wszechświat domu i wnętrz celebruje najlepsze akcesoria domowe poprzez ekscytujący proces selekcji. Zwycięzcy są wybierani nie tylko przez panel ekspertów, ale także przez samych czytelników w procesie głosowania.

Jury składa się z Helle Blok, redaktor naczelnej Bolig Magasinet, Julie Löwenstein, stylistki Bolig Magasinet i Erika Rimmera, redaktora naczelnego BO BEDRE, którzy nominowali najbardziej wyróżniające się projekty w różnych kategoriach. Jednak to czytelnicy mają ostateczny głos i decydują, które produkty zasługują na zwycięstwo.

Kategorie zostały starannie określone i wybrane przez jury, aby odzwierciedlić szeroki zakres duńskich wnętrz i wzornictwa. Głosując na swoich faworytów, masz również szansę wygrać karty podarunkowe o łącznej wartości 25 000 koron duńskich, co daje ci możliwość ulepszenia własnego domu dzięki inspiracji najlepszą skandynawską architekturą, wzornictwem i wystrojem wnętrz.

Istnieje wiele różnych kategorii w ramach akcesoriów domowych, a wśród nominowanych możemy zaprezentować Pearl Wall Lamp Chrome w kategorii lamp ściennych, Infinite Table Lamp Black w kategorii lamp stołowych oraz Mist Portable Table Lamp Black w kategorii lamp przenośnych. Wszystkie trzy produkty pochodzą od duńskiej marki NOLA, która specjalizuje się w produktach oświetleniowych zakorzenionych w skandynawskiej tradycji projektowania z naciskiem na prostotę, funkcjonalność i estetykę. BO BEDRE i Bolig Magazine's Design Favorites to święto różnorodności i jakości duńskich akcesoriów domowych, a zwycięzcy reprezentują najlepsze z najlepszych w nowoczesnym designie.