Nowa przenośna seria od Markslöjd pasuje do wszystkich pomieszczeń i na każdą okazję

14 marca 2024
Nowa przenośna seria od Markslöjd pasuje do wszystkich pomieszczeń i na każdą okazję
Szwedzki producent oświetlenia Markslöjd jest znany i uznany za połączenie ponadczasowej, skandynawskiej estetyki wzornictwa z wysoką jakością i zaawansowaną technologią, aby zapewnić optymalne oświetlenie, które zachwyca i przynosi korzyści każdego dnia. Kolejnym przykładem doświadczenia Markslöjd w łączeniu formy i funkcji jest nowa seria lamp stołowych Filo, która składa się z lamp przenośnych w kilku pięknych wariantach kolorystycznych. Wszystkie lampy są monochromatyczne i utrzymane w neutralnej tonacji kolorystycznej, która pięknie podkreśla ich nowoczesny i minimalistyczny wyraz. Kształt również charakteryzuje się piękną prostotą z okrągłą podstawą, smukłą, rurową ramą i cylindrycznym kloszem o dokładnie takiej samej średnicy jak podstawa. Nadaje to lampie elegancki, stylowy profil, który szczególnie dobrze sprawdza się we wnętrzach inspirowanych stylem skandynawskim i nordyckim.

Ponieważ Filo jest zaprojektowana bezprzewodowo, lampę można zabrać ze sobą, dzięki czemu można cieszyć się jej praktycznym oświetleniem w wielu pomieszczeniach jednocześnie. Lampa posiada stopień ochrony IP44, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Filo można więc z łatwością zabrać na taras i balkon lub na piknik. Do lampy dołączony jest kabel USB-C do ładowania wbudowanego akumulatora, który zasila zintegrowany moduł LED. Gdy lampa jest włączona, światło świeci głównie w dół, tworząc bezpośredni downlight. Ponieważ jednak górna część klosza jest pokryta matową płytką, światło świeci również w delikatnym świetle górnym, które pięknie uzupełnia oświetlenie podstawowe.

Lampa jest obsługiwana za pomocą przycisku dotykowego w górnej części klosza. Posiada on również funkcję ściemniania, która umożliwia regulację i dostosowanie jasności, dzięki czemu masz odpowiednie oświetlenie, aby zaspokoić każdą potrzebę. Po siedmiu godzinach ładowania bateria jest pełna i może świecić przez osiem godzin przy najwyższym ustawieniu jasności, a nawet dłużej przy ustawieniach ściemniania.

Zobacz całą praktyczną przenośną serię tutaj.