Nowe kolekcje oświetlenia bezprzewodowego od LOOM Design zapewniają większą elastyczność i autonomię oświetlenia

11 marca 2024
Nowe kolekcje oświetlenia bezprzewodowego od LOOM Design zapewniają większą elastyczność i autonomię oświetlenia
Stylowa prostota i funkcjonalny design to właśnie to, co charakteryzuje wszystkie kreacje z LOOM Design, marki należącej do Lampefeber, która od ponad 30 lat importuje i sprzedaje designerskie lampy w całej Skandynawii - zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym. Uderzający przykład doświadczenia LOOM Design w łączeniu prostoty formy z wszechstronnością funkcji można zobaczyć w dwóch nowych kolekcjach oświetlenia Sia i Modi Micro Portable Table Lamp. Obie kolekcje są bezprzewodowo zaprojektowane i wyposażone we wbudowane źródło światła LED i akumulator, dzięki czemu nie są ograniczone do jednego pomieszczenia, ale mogą być przenoszone w dowolne miejsce w domu, a nawet w podróży. Zarówno Sia, jak i Modi mają piękną prostotę w swoim designie: oba są minimalistyczne w swoim designie i są dostępne w subtelnej gamie kolorów, dzięki czemu łatwo je dopasować do różnych wnętrz. Obie lampy mają również wbudowaną funkcję ściemniania, która umożliwia regulację i dostosowanie jasności, dzięki czemu mogą zapewnić odpowiednie oświetlenie do wielu różnych celów i okazji o każdej porze dnia i nocy.

Reflektory Sia click można łączyć z kilkoma różnymi rodzajami podstaw, aby stworzyć własną lampę stołową, podłogową lub ścienną. Spot jest połączony z podstawą za pomocą magnesów, dzięki czemu można go łatwo przymocować i odłączyć. Reflektory i różne podstawy pasują do siebie kolorem i stylem. Zapewnia to idealną podstawę do elastycznego i wszechstronnego oświetlenia wnętrza. Zobacz całą gamę produktów Sia tutaj.

Modi może pochwalić się zadziwiająco wysokim stopniem ochrony (IP65), dzięki czemu nadaje się do użytku na zewnątrz. Lampę można ładować zarówno za pomocą wtyczki ładowarki USB, jak i za pomocą stacji ładującej, która umożliwia ładowanie wielu lamp jednocześnie. Ładowarki są sprzedawane oddzielnie. Zobacz pełną ofertę i części zamienne tutaj.