Wnieś światło i radość do pokoju dziecięcego dzięki nowym, uroczym lampom ze zwierzętami z serii First Light i Bundle of Light od Mr.

4 marca 2024
Wnieś światło i radość do pokoju dziecięcego dzięki nowym, uroczym lampom ze zwierzętami z serii First Light i Bundle of Light od Mr.
Seria lamp stołowych First Light i Bundle of Light od holenderskiej marki Mr. Maria to urocza seria przedmiotów kolekcjonerskich charakteryzujących się spójną koncepcją projektową: wszystkie lampy mają kształt uroczych zwierzątek, które mogłyby być prosto z książki z obrazkami. Lampy zostały specjalnie zaprojektowane do pokoju dziecięcego, ale z łatwością znajdą również miejsce w salonie i w domu każdego kolekcjonera kochającego design. Teraz do obu serii dodano jeszcze więcej uroczych lampek, w tym lampkę słonia i małpki, a także trzy różne lampki dinozaurów z serii First Light.

Każda lampka charakteryzuje się kompaktowym kształtem z miękkiego, wolnego od BPA, odpornego na dzieci silikonu, który dodaje przyjemny element dotykowy do projektu, jednocześnie chroniąc lampy przed uszkodzeniem w przypadku upadku na podłogę. Charakterystyczne detale, które ujawniają indywidualną osobowość każdej lampy, są uformowane w ogólny kształt i przekonują prostymi, ale starannie dobranymi detalami.

Bundle of Light posiada zasilane bateryjnie źródło światła LED, które po aktywacji wyłącza się po 15 minutach, dzięki czemu lampa ta jest idealna do pokoju dziecięcego wieczorem. Zobacz całą serię Bundle of Light tutaj.

First Light jest również zasilana bateryjnie, ale można ją ładować za pomocą dołączonego złącza USB-C. Intensywność światła można regulować w sześciu ustawieniach, w zależności od tego, jak jasne ma być światło. W zależności od wybranego ustawienia, światło może świecić od 8 do 120 godzin między ładowaniami. Całą serię First Light można znaleźć Zobacz całą kolekcję First Light tutaj.