Wzbogać swoje wnętrze pięknymi wzorami z serii "Strand" Muuto - teraz jako lampa stołowa!

26 lutego 2024
Wzbogać swoje wnętrze pięknymi wzorami z serii "Strand" Muuto - teraz jako lampa stołowa!
Lampy wiszące z kolekcji Strand zachowują idealną harmonię między lekkością i wagą. Wdzięczny, unoszący się wygląd, który nadaje lampom ich wyjątkowy wygląd - osiągnięty dzięki pięknej białej powierzchni, obszernej konstrukcji i niewidocznym linkom wiszącym - jest elegancko zrównoważony przez ich strukturę przypominającą słup. Teraz jednak ta estetyczna lampa wisząca jest również dostępna jako lampa stołowa o tym samym pięknym designie.

Twórca tej pięknej kreacji, projektant Benjamin Hubert, celowo włączył do projektu lampy skojarzenia z chmurami na niebie. Cienka, wytrzymała bibułka, z której wykonany jest klosz, jest ciasno rozciągnięta na stalowej ramie ze smukłymi rozpórkami, tworząc złożoną i przemyślaną strukturę, która otacza źródło światła, działając jednocześnie jako dyfuzor. Przezroczysty wygląd pozwala światłu skutecznie przenikać przez materiał klosza, filtrując je w celu uzyskania ciepłego, przyjemnego i przede wszystkim jednolitego wyglądu. "Lampa stołowa Strand to prawdziwie dotykowe i funkcjonalne źródło światła z miękkim oświetleniem w całym korpusie, wzbogacające każdą przestrzeń o apetyczną, rzeźbiarską jakość".

Funkcjonalność lampy znajduje odzwierciedlenie nie tylko w jej wszechstronnej jakości światła, która pasuje do niemal każdego pomieszczenia, ale także w zintegrowanej funkcji ściemniania, która pozwala dostosować jasność do własnych potrzeb i preferencji, zapewniając odpowiednie oświetlenie na każdą okazję.

Lampa stołowa Strand jest również dostępna jako lampa wisząca w kilku różnych wersjach. Piękna równowaga między lekkością i ciężkością, strukturą, wyborem materiałów, kolorem i całą koncepcją projektową powtarza się we wszystkich lampach z tej serii, dzięki czemu można je łatwo łączyć, aby uzyskać stylowy i spójny wyraz w oświetleniu pomieszczenia.

Zobacz lampę stołową i resztę pięknej kolekcji tutaj.