Oszałamiający projekt Sørena Ravna Christensena Asteria jest teraz dostępny jako lampa ścienna

12 lutego 2024
Oszałamiający projekt Sørena Ravna Christensena Asteria jest teraz dostępny jako lampa ścienna
Popularna i obecnie wszechobecna kolekcja oświetlenia Asteria duńskiej marki Umage zapewnia idealną równowagę między funkcjonalnością a wdziękiem. Asteria jest pomysłem duńskiego projektanta i założyciela Umage, Sørena Ravna Christensena, który stworzył lampę na przecięciu designu, technologii i rzemiosła. Jeśli jesteś ciekawy oryginalnych projektów Sørena Ravna Christensena, możesz znaleźć więcej jego pięknych kreacji tutaj..

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu panelowi LED i minimalistycznej obudowie, Asteria ma ponadczasowy appeal , który nigdy nie wyjdzie z mody. Seria charakteryzuje się purystyczną prostotą. Głowica lampy w kształcie dysku jest niezakłócona szczegółami, a jednocześnie szeroka w swojej konstrukcji, co pomaga zapewnić szerokie oświetlenie, a jednocześnie nadaje lampie przyciągający wzrok wyraz, który mówi wiele za pomocą kilku słów.

Całą serię Asteria można znaleźć tutaj.

Funkcjonalny dodatek do znanego projektu

Teraz jednak Asteria została wprowadzona jako lampa ścienna, która nadal posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla oryginalnej lampy. Kinkiet ma ten sam zredukowany do detali wygląd i ten sam czysty kształt, a piękne mosiężne wykończenie, które charakteryzuje ramę innych lamp Asteria, zostało powtórzone w kinkiecie. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED, który zapewnia wydajne i dalekosiężne oświetlenie pomimo niskiego zużycia energii. Światło ma piękną ciepłą białą barwę (2700K) i wysoką wartość CRI (>90), co zapewnia bardzo dokładne odwzorowanie kolorów w pomieszczeniu. Światło świeci bezpośrednio w dół. Kierunek światła można jednak regulować, ponieważ ramkę można obracać z boku na bok. Dyskretny przycisk na kloszu umożliwia regulację intensywności światła, dzięki czemu lampa ścienna Asteria zawsze zapewnia oświetlenie odpowiednie do indywidualnych potrzeb i celów.

Kinkiet jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach, a każdy z nich jest dostępny w wielu pięknych kolorach. Zobacz Asteria Wall Light we wszystkich jej pięknych wariantach tutaj.