Ponadczasowy i kultowy design Fritza Hansena w nowym wydaniu | Zobacz tutaj wspaniałe krzesła Junior Series 7™

25 sierpnia 2022
Ponadczasowy i kultowy design Fritza Hansena w nowym wydaniu | Zobacz tutaj wspaniałe krzesła Junior Series 7™
Przez ostatnie 150 lat Fritz Hansen kształtował duńską tradycję projektową we współpracy z legendarnymi i rewolucyjnymi projektantami i architektami, tacy jak Arne Jacobsen, Poul Kjærholm i Hans J. Wegner. Dzięki wyjątkowej współpracy dostarczyli szereg klasycznych i kultowych projektów, z których wszystkie odzwierciedlają oddanie estetycznym, funkcjonalnym i trwałym, wysokiej jakości meblom, które mogą przetrwać pokolenia.

Wspaniałe dziedzictwo projektowe Fritza Hansena obejmuje wiele unikalnych i ponadczasowych projektów, które są ikonami w historii nowoczesnych mebli - oraz krzesło Series 7™ zaprojektowane w 1955 roku przez Arne Jacobsen to kolejny mebel, w którym jest jednym z najpopularniejszych w kolekcji krzeseł Fritza Hansena.

Wyjątkowy, klasyczny kształt krzesła jest ponadczasowy i wszechstronny oraz ma wyjątkową osobowość ale i urok, który sprawia, że ​​jest estetyczny - pasuje do wielu różnych stylów wnętrz. Krzesło składa się z dziewięciu warstw prasowanego forniru, co nadaje projektowi wyjątkową wytrzymałość, elastyczność i trwałość pomimo smukłego wyglądu.

Ta nowa wersja krzesła Series 7™ dla dzieci daje dzieciom w rodzinie możliwość uczestniczenia w jadalni lub pracy i wygodniejszej zabawy przy stołach o standardowej wysokości. To krzesło różni się od reszty serii tym, że zmieniono wysokość i dodano podnóżek z rur stalowych ze wszystkich czterech stron, aby osiągnąć optymalną funkcjonalność.

Te nowe krzesła Junior są również dostępne w DWÓCH pięknych kolorach - Evergreen i Burnt Yellow - więc możesz swobodnie wybrać odcień, który najlepiej pasuje do Twojego stylu - możesz z korzyścią połączyć te dwa kolory i stworzyć niepowtarzalną ekspresję projektową, która wyróżni Twoje wnętrze!