Oryginalna niemiecka jakość w wersji przenośnej // Zobacz wyjątkowe lampy stołowe Hoop firmy Blomus tutaj

19 maja 2022
Oryginalna niemiecka jakość w wersji przenośnej // Zobacz wyjątkowe lampy stołowe Hoop firmy Blomus tutaj
Więc znów niemiecka jakość pochodzi z najwyższej półki w sklepie! Blomus tym razem sprzymierzył się z francuskim projektantem Antoine Rouzeau i stworzył idealnego towarzysza zarówno do użytku na zewnątrz, jak i na zewnątrz .

Blomus to rodzinna firma od ponad 100 lat, która niezmiennie zapewnia wyjątkową jakość i kunszt wykonania, co w połączeniu z wiarą w uczciwość materiałów, czystość form i podejście z pasją stało się fundamentem ich światowy sukces. Można to również określić jako idealną receptę na perfekcyjny wystrój wnętrza, które musi być trwałe i kochane przez pokolenia. Dlatego w niemieckim regionie Nadrenii Północnej-Westfalii zawsze chcieli „spojrzeć poza samą estetykę produktu i postrzegać jego praktyczne właściwości jako równie ważne” – trzeba powiedzieć, że w 2022 r. udało im się to.

Udało im się stworzyć niezwykłą i funkcjonalną serię lamp stołowych, które są równie estetyczne, co praktyczne we wnętrzu. Seria Hoop składa się z trzech lamp stołowych o charakterystycznym designie składającym się z cylindrycznej podstawy połączonej z cienkim, owalnym pierścieniem, który wygląda, jakby unosił się pod różnymi kątami. Wszystkie trzy są wykonane z aluminium z matową powłoką proszkową, którą można uzyskać w wielu pięknych kolorach, dzięki czemu można uzyskać odcień, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza.

Jako coś ekstra zaskakującego, lampy stołowe są również bezprzewodowe, co daje jeszcze więcej możliwości oświetlenia i aranżacji wnętrz. Lampy mają również wysoki stopień szczelności IP54, co oznacza, że ​​z łatwością wytrzymają wodę, kurz i cząsteczki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu możesz przenosić przyjemne oświetlenie i zabierać ze sobą przytulną atmosferę wszędzie w domu czy poza nim . Bateryjne lampy stołowe są ładowane za pomocą prostego połączenia magnetycznego, a czerwony i zielony kolor światła wskazują proces ładowania. Lampa ma również żywotność do 40 godzin na jednym ładowaniu, więc masz wiele okazji, aby cieszyć się dobrym i przyjemnym oświetleniem z owalnego pierścienia, do którego również nawiązuje jego nazwa. Ponadto możesz sterować jego oświetleniem za pomocą dotykowego przycisku na górze lampy, co pozwala wybierać pomiędzy różnymi poziomami jasności, dzięki czemu możesz ustawić światło dokładnie według własnych upodobań!
Zobacz wszystkie piękne przenośne lampy stołowe Hoop tutaj